Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok nagy része...

A szélsőjobbosok nagy része miért nevez minden olyan embert magyarellenesnek vagy zsidóbérencnek, akik más véleményen vannak mint ők?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 23:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

ma 15:29: Nah igen, ti aztán nagyon kulturált hangnemben tudtok ám érvelni...

Én föltettem egy kérdést. Jött rá pár értelme válasz, aztán megjöttetek ti, és szokásotokhoz híven,elkezdtetek ,,büdöszsidózni" , hazaárulózni, meg lepontozni. Nagyon kulturált, mondhatom. Másfelől meg mi nem igaz abból amit írtam? Jah és nem vagyok liberális. Csak pár olyan dolog van, amibe liberális vagyok.

2012. jan. 20. 16:12
 52/53 anonim ***** válasza:
Na jó, én még mindig azt mondom, hogy nézzetek magatokra (is), mert ti meg az összes jobboldalit gyakorlatilag lanácizzátok, meg lefasisztázzátok és akkor meg vagytok lepődve, hogy komcsinak meg zsidónak hívnak titeket...
2012. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Mert úgy,HISZIK,hogy ez ÍÍÍÍGy IGAZ.
2013. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!