Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok nagy része...

A szélsőjobbosok nagy része miért nevez minden olyan embert magyarellenesnek vagy zsidóbérencnek, akik más véleményen vannak mint ők?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 23:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
57%
Jó kérdés. Engem is rengetegen neveztek annak. Valószínűleg mert önzők és ostobák.
2012. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
42%

Mert a magyarok azonos nézeteket vallanak, és saját hazájuk valamint népük érdekeit tartják szem előtt, ha valaki véleménye épp ettől tér el, akkor a magyarellenesség már meg is állta a helyét. Vagy tudod ezt cáfolni valamivel?


Zsidóbérencnek pedig azért mert rendszerint lefizetett, megvásárolt korrupt vezetőinkre hasonlít az ilyen ember és ha a saját hazája ellen akar tenni a saját érdekei ellen, hogy neki is rosszabb legyen akkor szerintem joggal feltételezik, hogy valóban megvásárolták azt az embert. Hisz ki annyira bolond, hogy épp önmaga alatt vágja ki a fát?

2012. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

"Hisz ki annyira bolond, hogy épp önmaga alatt vágja ki a fát?"


az agymosottak? :) csak ez az agymosott kifejezés már eléggé elcsépelt, mind2 oldal dobálózik ezzel a szóval.

2012. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
39%

"Jó kérdés. Engem is rengetegen neveztek annak. Valószínűleg mert önzők és ostobák."


Madár! Te épp ma délután egy másik kérdésben még a magyarság legősibb törvényét is megkérdőjelezted. Ezek után is még egészen biztos vagy benne, hogy teljesen ok nélkül neveznek annak és mindenki önző, meg ostoba aki tartja magát az ősi eskühöz?

Talán ez az eskü nem épp azt mondja ki, hogy a közösen szerzett jószágból mind részesüljünk? Ezek az emberek önzőek? Akkor te mi vagy?

2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 bumbi02 ***** válasza:
39%

eddig már voltam antimagyar, magyarellenes, zsidóbérenc, komcsibérenc, zsidó, kommunista, mszpbérenc, gyurcsányfan, bolsevik, libsi zsidó... és még folytathatnám...


ezek akkor jönnek elő, mikor fogytán vannak az érvek..



Utolsó! Nem értke veled egyet.. Mindenki elsősorban a SAJÁT hasznát nézi - én is - aztán a hazáét. vagy a népét.. Amíg az ilyen emberek nem hatalmon vannak hanem itt közemberek addig ezzel a felfogással nincsen baj. Nem fogok azért havonta több ezer forinttal többet kiadni kajára hogy magyar húst egyek.. Hiába lenne ez a magyar nép érdeke.. Bocs.



Amúgy meg nem tudom milyen jogon hív valaki valakit magyarellenesnek, vagy kevésbé magyarnak mint a másik...


Van magyar, magyarabb meg legmagyarabb? (+ turbomagyar)

2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
46%

"ma 23:56"


nincs olyan hogy ősi eskü, de ezt hiába is magyaráznám. Ideje lenne felnőnöd.

2012. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 bumbi02 ***** válasza:
66%
Magyarság legősibb törvénye? Ilyen is van? Erről lemaradtam.. Akkor úgy néz ki én se vagyok elég magyar..Azért remélem még vehetünk levegőt.
2012. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

"csak ez az agymosott kifejezés már eléggé elcsépelt, mind2 oldal dobálózik ezzel a szóval."


Az, én szándékosan nem is szoktam használni. Értelmetlennek tartom, bár az agymosás jelensége valóban létezik és nagyon élesen ki is rajzolódik és ez leginkább mindig az aktuális a kormány részéről vehető észre a médiákban és az oktatás területén. Volt már rá példa ugye mikor a tanított történelem épp csak 90 fokot fordult :)

Az agymosás sajnos egy nagyon is létező jelenség, de már tényleg annyira elcsépelt, hogy aki eddig nem tudott önként kilépni belőle, az ezután már nem fog.

2012. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
60%

" Nem fogok azért havonta több ezer forinttal többet kiadni kajára hogy magyar húst egyek.. Hiába lenne ez a magyar nép érdeke.. Bocs."


Bumbi akkor adnál ki kevesebbet ha magyar húst ennél. De szerintem ezt sosem fogod megérteni. Kezdünk eljutni a szlovák tejes kérdés irányába. És mikor kiderült hogy egész Európában a magyar tej a legolcsóbb akkor meg csak hápogtatok. Úgyhogy szerintem ismét rossz konnektorba vizelsz.

2012. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
30%

"nincs olyan hogy ősi eskü, de ezt hiába is magyaráznám"


Értem madár. Tehát több millió gyermeknek hazudott a történelemtanára évszázadokon át, és te tudod a frankót. Megosztanád ezt velünk is?

2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!