Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok nagy része...

A szélsőjobbosok nagy része miért nevez minden olyan embert magyarellenesnek vagy zsidóbérencnek, akik más véleményen vannak mint ők?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 23:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
29%

"Magyarság legősibb törvénye? Ilyen is van? Erről lemaradtam.."


Akkor bizony szégyellheted magad. Meg is buktál?

2012. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
46%
Amiket mondasz abból az jön le hogy te még fényképen sem láttál történelem tanárt. Nem írom le. Olvasd el a másik kérdésnél.
2012. jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

"saját hazájuk valamint népük érdekeit tartják szem előtt"


Ez eddig rendben is lenne. De ki dönti el, hogy mi is a haza érdeke? Nem általánosságban, mert azok csak szólamok. (--Világbéke!--) Konkrét dolgokban ki fog dönteni?


Mik az ország érdekei? Mik azok a dolgok, amelyek előbbre viszik a népet, az emberek életét jobbá, könnyebbé, vagy csak egyszerűen stabilabbá teszik?


KI DÖNTI EL? Talán te? vagy én? Vagy bízzunk meg valakit? Talán a kormány dolga? És ha te vagy én, vagy akárki nem ért egyet vele? Kinek van igaza?


Egyszerű dolog azt mondani, hogy a magyaroknak a magyarok érdekeit kell szem előtt tartaniuk. De konkrét esetekben meghatározni, hogy mik is azok az érdekek, már nem olyan egyszerű.


Szerinted mások az ország érdekei, mint énszerintem. Most akkor melyikünk a magyarabb? Hiszen mindketten ugyanazt a célt akarjuk. Csak te így én meg úgy.


És tisztelettel megjegyzem, hogy attól, hogy nekem más a véleményem AKÁRMIRŐL, semmivel sem vagyok kevésbé magyar, mint te. És természetesen te sem vagy kevésbé az mint én.


Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy ki a nagyon magyar...


Pedro

2012. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
38%

"Mert a magyarok azonos nézeteket vallanak, és saját hazájuk valamint népük érdekeit tartják szem előtt, ha valaki véleménye épp ettől tér el, akkor a magyarellenesség már meg is állta a helyét."

Te szerencsétlen, ennyire ostoba nem lehetsz! Szerinted a magyarok többsége objektívan meg tudja ítélni, hogy mi Magyarország érdeke? Ha igaz lenne, akkor egyet is értenék veled! De tudod mi van? Te meg a kis szélsőjobbos pajtásaid csak találgattok és mindenféle szakmai ismeret nélkül deklaráltok egy intézkedést helyesnek és magyarnak és aki ettől eltérő véleményen van az antimagyar. Ez a nagy helyzet!

2012. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 bumbi02 ***** válasza:
52%

Köszönöm a kérdést nem buktam meg, emelt törin elég magas százalékot értem el ha megnyugtat:)



Bumbi akkor adnál ki kevesebbet ha magyar húst ennél. De szerintem ezt sosem fogod megérteni. Kezdünk eljutni a szlovák tejes kérdés irányába. És mikor kiderült hogy egész Európában a magyar tej a legolcsóbb akkor meg csak hápogtatok. Úgyhogy szerintem ismét rossz konnektorba vizelsz.


Jah.. Alföldi tej átlagosan 270-280 forint szlovák tej (Mlieko) meg 145-160 között..

Igazad van, az Alföldi az olcsóbb szerintem is..

2012. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
65%

"De ki dönti el, hogy mi is a haza érdeke?"


Akár te magad is. A haza érdeke az ami lakosság érdeke. A hétköznapi embereké, a többségé. A többség pedig nem a az a gyakran emlegetett tízezer ember aki többségnek hiszi magát. Nem kell itt bonyolult algoritmusokat felállítani, hogy mindig átlásd mi az ami jó az embereknek.

2012. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
33%

"Amiket mondasz abból az jön le hogy te még fényképen sem láttál történelem tanárt. Nem írom le. Olvasd el a másik kérdésnél."


Most hogy mondod, abból hogy te még sosem hallottál honfoglalásról tényleg az jön le mindenki más hülye aki ilyen bonyolult fogalmakkal terheli magasztos elméd.

2012. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
32%
én nem ezt mondtam, ne forgasd ki a szavaim. Inkább állj elő valami normális, megalapozott érvel. A kurucon biztos találsz.
2012. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
58%

"Te szerencsétlen, ennyire ostoba nem lehetsz!"


Dehogynem! Sőt még ennél sokkal ostobább is lehetek. És tudod mi teszi ezt nekem lehetővé? Egy olyan ökörség amit demokráciának hívnak. Vagy talán csípi a szemed? :)

2012. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
21%

"Jah.. Alföldi tej átlagosan 270-280 forint szlovák tej (Mlieko) meg 145-160 között..

Igazad van, az Alföldi az olcsóbb szerintem is.."


Látod ezért nem fogod soha megérteni. Még egy személyes kérdést feltennék: Előfordult már veled, hogy csináltál valami hasznosat is életed során? Például előállítottál valamit aminek más hasznát vette és esetleg még pénz is hajlandó volt fizetni érte. Na mindegy. Mivel nem feltételeznék rólad ilyesmit inkább kikeresem a tejes kérdést. Bár akkor sem fogod tudni feldolgozni mekkora ökörséget írtál, de legalább nem kell cáfolnom.

2012. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!