Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért égette az EU...

Vona Gábor miért égette az EU zászlaját?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 19. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A másik pedig az hogy én azt mondtam hogy az 50-es évekig nyúlik vissza a zászló története. Pontosabban 55-ig. amikor már 14 tagja volt.
2012. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az EP pedig 83-ban szavazta meg uniód jelképnek.
2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%

Mert a híveinek ez tetszik! Azért a képviselői és a pártja is elfogadja az EU-pénzét,nem is keveset!

Kétszínű,az EU nem kell,de a pénze igen!

2012. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Sz1u ***** válasza:

Nem tisztem védeni a Zavarttekintetű Idegbeteget, de most kivételesen nem ő volt, hanem a másik Nagytudású (vagy lemaradtam valamiről?): Novák Előd valami Murányi Leventével.


[link]


Hogy miért égetnek zászlót? Ezt még ők sem tudják, de jól néz ki és ezt igényli a közönsége. Jól fizető állása van, nem kell semmi érdemlegeset csinálni csak gyökérkedni, hülye volna visszamenni oktatásszervezőnek.

2012. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 doboszoli ***** válasza:

Az, hogy miért, talán tőle kellene megkérdezni.

Mindenesetre maga a cselekedet az arab bozótlakókra jellemző, akik habzó szájjal "Allah akbar"-t üvöltve égetik a zászlókat.

Ahhoz tudnám hasonlítani, amikor valaki a feleségét rajtakapja a szódással, dühében lemegy a ház elé, kienged két üveg szódát, meg kétszer se..be rúgja a szódás lovát.)

2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Vége a zsidó szabadkőműves uralomnak!!!...mert jön Vona!
2012. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%

"most kivételesen nem ő volt, hanem a másik Nagytudású (vagy lemaradtam valamiről?): Novák Előd valami Murányi Leventével"


Az a "valami" Murányi Levente 56-os hős, elítélt, a ki a szbadságunkért harcolt a szovjet megszállók ellen. Valószínűleg amennyit te tettél az országért hozzá képest, arra sem lennél méltó, hogy a nevén nevezd. De sebaj, lesz még ebben az országban olyan világ, amelyikben azoknak az embereknek fog kijárni a tisztelet akik valóban megérdemlik.

2012. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
Igen, és ez az 56-os hős most tiltakozott az ellen, amiért 50 évvel ezelőtt harcolt. Akkor a nép úgy döntött, hogy reformokat akar, és a szabad Európához akar tartozni. Most ott vagyunk. Ezek után mit mondjunk erről az emberről? Hol van a következetesség? Nem lehet, hogy ezek alapján ő is csak egy huligán volt, aki a balhé miatt ment ki annak idején forradalmazni?
2012. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Sz1u ***** válasza:
56%

23:23


"Murányi Levente 56-os hős, elítélt"


Büszke is lehet magára, hogy csak a Jobbikban tudott karriert befutni. A nevét nem hallottam még (persze ez az én hibám), pedig pártelnök (vagy mi) a hősünk... Elég fontos szerepet is bíztak rá a zászlóégetés formájában.

2012. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
38%

"szabad Európához akar tartozni"


most őszintén, szted ez az Európa szabad? kb kezd hasonlítani Amerikához, ahol minden lépésedet figyelik, törvény mondja ki h szabadon lehallgathatnak, és a seggedet is átnézik a reptéren. pedig ők aztán nagyon szabadnak hiszik magukat! hát ennyit a szabadság képzetéről!

Itt ugyanez megy, csak nagyban, az egyes nagyobb országok folyamatosan vizsgálják a kicsiket, és beleszólnak a belpolitikájukba. Ez nem szabadság.

2012. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!