Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Uniós zászlót égettek budapest...

Uniós zászlót égettek budapesti tüntetésen, Vona Gábor vezetésével (jobbik) azzal a célal, hogy ki kell lépnünk. Ti mit gondoltok ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 18:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Ennél szarabb ötlet kevés van. Konkréten ezért nem is fogok rájuk szavazni többet.
2012. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak az Európa Tanácsból lépnék ki, az EU-ból nem.
2012. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nagyon nem jó ötlet. 2. Te miért lépnél ki az Európa Tanácsból?
2012. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Ha mindenképp tönkre akarják tenni az országot,akkor jó úto járnak.Rengeteg fejlesztés,építkezés,felújítás nem valósult volna meg az uniós támogatások nélkül.
2012. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mert konkrétan semmire nem jó, csak egy jelzésérékű dolog, amelyet a tagállamok finanszíroznak. Jó dolog a demokrácia, meg szép eszme az emberi jogok védelme, de egy pénzügyi és gazdasági válság közepén nem hiszem, hogy egy ilyen kirakatintézményre szükségünk lenne.
2012. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
zászlót égetni kib.szottul nem kóser. ezek balf.szok, nincs rá más szó szerintem. Nem bántam meg, hogy rájuk szavaztam, ezzel is színesedett a parlament, de 14-ben tuti, hogy messzire elkerülöm őket.
2012. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem elég radikálisak, "kicsi volt a zászló" egy sokkal nagyobbat kellet volna.



De tudjátok mit!

Engem nem érdekelne ha nem újíthatnánk fel a tereket, meg néhány kilkátót stb, de megszűnne hogy itt már minden termelés a külföld kezében van, ahogy a kereskedelem is.

Így nincs mit csodálkozni azon hogy egyre több importra szorulunk és egyre nagyobb a munkanélküliség.


Az Eu fanokkal felesleges értelmesen beszélni vagy értelmes érveket sőt számadatokat felhozni, mert ők egy szép térért és a szabadság illuziójáért eladják az országot.


Ugyanis ha nincs a magyarnak munkája és csak a nyugati termékeket a nyugat kölcsönein veszi az = nemzetvesztés.

2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Büszke vagyok a Jobbikra.
2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
A zászlóégetést nem tartóm túl jó ötletnek ahogy az EU-ból való kilépést sem, szétesik az magától is.Azt viszont hagyjátok már abba hogy az unió olyan sok pénzt ad, oda be is kell ám fizetni, a kiosztott támogatásokat meg helyi nagyfőnökök osztják szét a haveroknak meg azoknak akik zsebbe fizetnek neki.Állítom hogy az eddig befizetett pénzekből is tudtunk volna ennyit fejleszteni.Amúgy meg megcseszhetem az uniós pénzből felújított főteret a városomban ha közbe az őszes gyárat,munkahelyet bezárták és az utcán nincs más csak bankok,kínai üzlet meg használt ruhás bolt.
2012. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 asmosys ***** válasza:
84%

Minden országban van egy réteg, akiket pusztán érzelmekre hatva ki lehet vinni az utcára. Akkor is ha az gyakorlatilag saját érdekük ellen való. Nem tudja, nem érti, nem is érdekli. Tüntet.


Igaznak érzem, hogy sokuk nehéz sorsukra keres magyarázatot, és ennek okáért felelőst. Nagy baj hogy gyűlöletük elvétette a célpontot. Legnagyobb baj, hogy hiányzik a szándék, hogy ezeket az okokat megismerje.

2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!