Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Bóvliország tízmillió adósa:

[link]


2012. jan. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez túl logikus, ráadásul nem látok ellenségképet. Inkább hibáztatom a zsidókat, az sokkal kényelmesebb, és a falusi Pistabácsi is felfogja.
2012. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt Szovjetunióban nem volt válság. De gazdagság sem volt. Nem voltak munkanélküliek , kötelező volt dolgozni. Aki nem dolgozott vagy megverték a rendőrök ,vagy lesittelték.
2012. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem szhar
2012. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nem dávid ***** válasza:
Igaz a cikk sajnos...
2012. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt ideírom, egy jó kérdésre akartam választ adni, csak közben azt cenzúrázták mint mostanában minden másoaikat a GYIKen. Ez eléggé rontja a szintet, na mindegy tehát ez az a kérdés ahova leginkább illőnek találtam beileszteni a választ, ha más ilyen szófosást kaptam:

Azért van az mert nincs az így.

A Jobbik szimpatizánsok között is vannak olyan egyszerű gondolkodású emberek mint te, ezt el kell fogadni. Ki sátáni kezeket meg gonosz zsidókat át minden baj mögött, ki pedig az abszolút naivitás rabja és azt hiszi, hogy a jóságos és becsületes gazdagok a piaci szabályokat az emberi jogok kézikönyve meg demokratikus szabadság meg anyámkínja alapján alkották meg, hogy az emberiséget felemelje. (ilyen vagy te. ha nem, akkor bocs)

Akkor mondok valamit. Az emberek irigyek és hierarchikus lények. A jachtból Rockefeller-bá le se szarja, hogy mi van veled, sőt örül neki, ha minél többet szenvedsz az ő jólétéért. Ha valaki magas pozícióba kerül, jó eséllyel válik hatalomfüggővé. Ezután ugyanolyan betegesen ragaszkodik a pénzhez, mint más a cigihez. Ebből aztán következnek az olyan trükközések, mint pl. a lakáshitelekkel manapság: Ha nem tudod kifizetni, elárverezik és a maradék adósságot még be kell fizetned.

Ez pont olyan, mintha én egyik nap adnék egy serpenyőt egy kilóért de neked csak egy százasod van. Azt befizeted, másnap elkérek mégegy százast, ja az nincsen akkor vissza a serpenyőt de az ezrest még ki kell fizetned. Pedig én SEMMIT nem adtam!

Vagy mostanában az új divat, hogy amennyiben nem tudod fizetni a törlesztőrészletet, adnak egy páréves áthidaló időt amikor kevesebb pénzért Bérled a lakást. Csak azt felejtik el mondani, hogy utána újra kell kezdeni a hitelt nullától. Vagyis az addig befizetett összeget szimplán ELLOPJÁK egy pár szóval a szerződésben.

És a pénzvilág tele van ilyen és ehhez hasonló csalásokkal. Nem a becsület és nem is az egyenlőség vezérli. A piac összes szabályát beteg(hatalomfüggő) emberek alkották meg. Maguknak, nem a kisembereknek.

Úgyhogy nem a zsidók és nem is a rézf@szú démonok, hanem maga a pénz irigy világa termelte ki magának azt a réteget, akik a többi embert imádnák maguk alatt látni, totálisan legyőzötten, a szó minden értelmében. És mivel mindent a pénz irányít így mindent ők irányítanak.

Már érted? Ezért kell a pénzalapút erőforrás-alapú gazdaságra cserélni, ezt a felesleges társadalmi réteget levakarva a nyakunkról.

2012. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos,hogy a GYIK cenzúráz!

A kommentelők is kérhetik a kérdés vagy a válasz törlését. Ha jogosnak találják a modik,akkor törlik. Nagyon sokszor helyesen is teszik.

2012. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sz1u ***** válasza:
Van a GYIK-nak egy szabályzata. Akik nem tartják be, azt törlik (többnyire bejelentésre). Ennyire egyszerű...
2012. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!