Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz lefizette az embereke...

A Fidesz lefizette az embereket, hogy tüntessenek értük. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%

Hogyne, ezért kell most sz IMF hitel!


Ekkora baromságot!!

2012. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%

Lefizették? Kizárt.

Megtévesztették? Simán.

2012. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%

A kérdés ostoba.

Nem tudom milyen környezteben élsz kérdező.De az én ismerőseim 90%-a bízik a Fideszben és mellette van az Mszp pedig szitokszónak számít.

2012. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Persze nyilván hülyeségnek hangzik, de tud-e valaki értelmes magyarázatot adni arra, hogy mit keresett ennyi ember a kormányt támogatva Budapesten? Én valahogy nem tudom felfogni, hogy mindezek után amiket eddig tett, és amit tenni akar, még vannak egyáltalán támogatóik..O.o
2012. jan. 22. 13:34
 5/34 anonim ***** válasza:
52%
Persze, ez nem is kérdés. Csak az indulhatott el a menetben, aki tudta igazolni, hogy átvett 2.000.- Ft felvonulási pénzt. Ostobaság. Szerintem van olyan ember, akit valóban felháborít, ha lábtörlőnek használ minket a külföld, bár engem leginkább a sok itthoni értetlen ember háborít föl. (Itt most nem a kérdésre gondoltam, hanem egyszerűen azokra, akiknek semmi sem jó. Választásnál kellene a pártok mellé egy utolsó oszlopot írni, hogy ellenzék. Lenne egy néhányszáz ezer nyavalygó, akiknek mindegy ki nyer, ők a másik oldalra szavaznak. :)
2012. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%
Hisznek neki/bennük. Mint ahogy te is hiszel valami másban.
2012. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az a rohadt nagy probléma hogy akik kormányon voltak születésem óta, nem tudták elvezetni az országot , úgyhogy részemről ennyit a politikusokba vetett bizalomról.:D:D
2012. jan. 22. 13:40
 8/34 anonim ***** válasza:
21%

"A Fidesz lefizette az embereket, hogy tüntessenek értük. Mit gondoltok erről?"


Az ellenzék terjeszti a hülyeségeit, hogy hergeljék az arra fogékonyakat. Mit gondoltok erről?

2012. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj, csak az én példám!


Én sok sok rosszat tudok a fidesz gazdaságpolitikájával kapcsolatban írni, de itt nem erről szólt a történet.

Hanem arról hogy szájjon le róllunk az Eu, és ne akarjon gazdaságpolitikailag és társadalmilag a számára hasznos közegbe helyezni.


Nem lehet a szakadékkal a hátadmögött folyamatosan átrálni, még ha egy buldózer jön feléd akkor sem, mert a manőverezési lehetőséged meg kell hogy maradjon.


Ezt miért ne lehetne támogatni?

2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Látom a Fidesz-esek elkezdtek lepontozni XD
2012. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!