Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most a Muszlimok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

בקרו&# kérdése:

Akkor most a Muszlimok is tüntessenek a többnejűségért?

Figyelt kérdés

Ma vonulnak fel a homók. Beteges életvitelért lehet tüntetni? Mit szólnának a "jogvédők", meg feministák, akik ma védik a homókat, ha iszlám nők kendőben tüntetnének a többnejűség legalitásáért?

Kiállnának ő értük is?


2011. jún. 18. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Bocsmá a közbeszólásért, de mikor kezdődik a felvonulás?


Egyébként engem is bosszant,de nem lehet mit kezdeni ezzel, nem értik meg, hogy csak provokálják a népet.

2011. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

az iszlám országokban többnejűség van. de amúgy sem értem, miért tüntetnének a nők, hogy többnejűség legyen? jaj, dejó lenne, ha rajtam kívül még 6 másik lányt b*szna a férjem, tényleg.

Amúgy a melegek az esélyegyenlőségért tüntetnek, hogy ne úgy viszonyuljanak hozzájuk, mint TE. Az lehet, hogy kicsit nyugisabban és nem ilyen látványosan is csinálhatnák, de akkor lehet elérni valamit, ha tesznek érte.

Amúgy meg, nem a te dolgod, mit csinálnak a melegek, törődj a magad dolgával.

2011. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:
vagy mondjuk a nekrofilok is tüntethetnének...milyen frankó lenne, vonulnának koporsókkal meg orvosi szemléltetőbabákkal :P:D:D
2011. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Te kérdezö nagyon retardált lehetsz...

Már mi a fenéért tüntetnének pont a nök akiknek a többnejüség csak rossz lenne? Amúgy meg már eleve az van sok iszlám országban.. Szerintem tiltani kéne...


Mondjuk én röhejesnek találom az egész iszlámot és hasonló elvont vallásokat is...

2011. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,értelmetlen a kérdésed.

A muszlimoknál legális a többnejűség.Minden férfinak 4 felesége lehet,akiket azonos szinten kell eltartani.Tehát a gazdagság jelképe is.És arra is való,hogy ne lépjen félre a férfi,mert akkor bűnt cselekszik. A feleségek pedig tudják,hogy el kell viselniük egymást.

A homo felvonulással én sem értek egyet,mert én nem vonulok fel,mert hetero vagyok.Ők viszont felhívják magukra a figyelmet,(sajnos) hogy mindenki fogadja el,hogy ők mások.Régen sem volt kevesebb homo,csak nem verték nagydobra.Manapság viszont divat döngetni a mellett,hogy én homo,meg emos,meg rocker,meg mit tudom én mi vagyok,és mindenki essen hasra tőle.

2011. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor tegyék legálissá a többnejűséget, mint ahogy a homokozást!
2011. jún. 18. 16:27
 7/16 napietus ***** válasza:
nem hülyeség a kérdés, mert Magyarországon EGY férfi és EGY nő köthet házasságot, tehát ha a nemeket variálni akarják, annyi erővel a számokat is lehetne. ha lenne b*ziházasság, annyi erővel lehetne többnejűség, többférjűség meg csoportházasság is. mindegyik egyforma agyrém.
2011. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"tehát ha a nemeket variálni akarják, annyi erővel a számokat is lehetne"


Ráadásul a nemeket csak elméletileg variálhatják, míg a számokat gyakorlatilag is lehet!

2011. jún. 18. 16:59
 9/16 napietus ***** válasza:
úgy értettem a tövényben, nem orvosilag :)
2011. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak az a különbség, hogy arra nincs itt IGÉNY. Mármint a többnejűségre. A melegek házasságára viszont van. ENNYI.
2011. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!