Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így akarják itthon tartani a...

Így akarják itthon tartani a fiatalokat? Ez fog valakire egyáltalán hatni? Nem inkább a normális megélhetést kellene teremteni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 8. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy baromság, és semmi hatással nem bír.

Illetve olyan amilyen maga az Ov kormány!

2011. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez szánalmas, rinyálni a fiataloknak hogy ne menjenek el.
2011. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérünk még egy kisfilmet arról, hogy a fiatal párnak kisgyermeke születik. Munka nélkül maradnak, kilakoltatják őket és végül elveszik a gyereküket, mert nem tudják ellátni...
2011. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul belefulladnak a svájci hitelbe, az adókba, a munkanélküliségbe, végül elhagyják az országot, ahol feleannyi munkával többet keresnek mint itt.
2011. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Így akarják itthon tartani a fiatalokat?"


igen, ajánlom figyelmedbe a KDNP-s túrórudis marhaságot.


"Ez fog valakire egyáltalán hatni?"


Természetesen nem


"Nem inkább a normális megélhetést kellene teremteni?"


de, ettől függetlenül ne az államtól várd a boldogulást. max. annyit, hogy ne akarjon tönkre tenni, de úgy látszik ez itt nem megy.

2011. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nagyon igazad van. Nem akarok én semmit az államtól, csak azt, hogy hagyjon már élni! Épp most mérgelődünk azon, hogy meghalt anyósom, és ugyan haláladó az nincs, ennek ellenére már több százezer Ft-ot kifizettünk emiatt. Eddig nem volt adósságom, most lett. Mert a hagyatéki tárgyalás is illetékköteles. Hát, nem én akartam ezt a tárgyalást!!! Mert elkövettem azt a vétket, hogy meghalt egy rokonom.

Bocs, az offért, csak tényleg ez jutott eszembe, hogy hagyják már élni az embert, hónapról hónapra élünk, erre már tényleg nem volt keret.

A film aranyos, de a hányásos jelenetet tényleg kár volt beletenni, mert ezt emelik ki az egészből. Persze akármilyen jó filmet csinálnának a témáról, nem ettől fognak az emberek itthon maradni, hanem munkahely kéne, meg normális körülmények.

2011. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mr.Super TNT ***** válasza:
100%

Vááááá!!! Én sírok!


Ilyen durva anyagot még nem ízlelt a szemgolyóm!!!


Erre vajon mennyi milliót vágtak el az adónkból!??

2011. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ahelyett, hogy ilyen silány filmeket gyártanak, inkább valóban támogatnák a munkahelyteremtést!
2011. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól leírja a jelenlegi helyzetet:

Lepukkant albérlet, rohanás a vonat után (nincs pénz kocsira ill. a tömegközlekedés "jól" van megszervezve), rajzolt karácsonyfa (igazira nem telik), kommersz pia (minőségi piára se telik), nyaralásként sátorozás ("flancos" tengerpartra/hegyekbe sincs pénz), kikapcsolódásnak pedig egy 1000 éves hullámvasút. De legalább a hányás tökéletesen beilleszkedik a lepukkant utcaképbe és még ingyen van.


Ez vár a Magyar(?)országon maradó fiatalokra. Csak azt nem értem, hogy ezzel hogyan akarnak bárkit is itthon tartani.

És inkább kérdéseket vet fel a videó:

Hogyhogy van 120 milliárdért Roma-stratégiára, de nincs pl. 40 milliárd az orvosok béremelésére (januártól itt is fel fognak mondani jó páran)/munkahelyteremtésre? Egyáltalán, hogyhogy nincs Magyar/Fiatal-stratégia?

Ki és mennyit kapott ezért a förmedvény filmért?

Nem lett volna annak a pénznek jobb helye?

Tényleg olyan agyhalottak vannak felelős pozíciókban, akik azt hiszik, hogy a katasztrofális migrációs/népesedési adatokat egy 2 perces csöpögős kisfilmmel megoldhatják? Egyáltalán elhiszik, hogy ez a valami akárcsak 1 embert is eltántorít a kivándorlási szándékától?


Ezzel a filmmel inkább az ellenkező hatást érték el. Aki tétova volt, annak megadja az utolsó lökést a kivándorlásra, mert látja, hogy az ország csak erre a szánalomra képes, és az érdemi kérdésekben (munkahelyteremtés; bérfelzárkóztatás; olyan adópolitika, ami nem az éhhalálba hajszol; bűnözők/naplopók helyett dolgozók támogatása) nem lesz elmozdulás a következő 20 évben sem...

2011. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És azt lehagytam, hogy fiatalként (24 évesen) külön kikérem magamnak, hogy úgy állítsák be a korosztályomat, mintha az életünk csak 100% buli, pia és csajozás lenne, és más dolgunk/problémánk nem is lenne...
2011. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!