Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ez az ember?

Normális ez az ember?

Figyelt kérdés

[link]


Ennyi erővel gyógyszerészeket se kellene képezni, mert a megszerzett tudásukkal drogokat tudnak előállítani.


2012. jan. 24. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
jogász és közgazdász a mukanélküli diplomások 1/3-a!!, nem kell adófizetők pénzéből büfé-ruhatár szakokat fizetni!
2012. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A biotechnológusokat pedig vegyi fegyverek elkészítésére!


Amúgy így az jön le, hogy aki közgazdásznak tanul, az vagy kimenne külföldre, vagy adót csalna.

2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
ma 14:42: és miért nem tudja ez a szerencsétlen Dux ezzel megindokolni? Jó az nekik, hogy a közvéleményt a közgazdászok ellen fordítják, mindig ezt szokták, ha kipécéznek egy nekik nem tetsző csoportot.
2012. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, mutass már nekem munkanélküli jogászt, mert én is jogi egyetemre jártam, de egy ilyen ismerősöm nincs! Akik végigbukdácsolták az egyetemet, azok is találtak munkát, igaz leginkább nem a versenyszférában, hanem az állami szektorban, és olyan pozícióban, amit egy sima közigazgatási szakember is el tudna végezni. Ezzel az a gond, hogy így azok elől veszik el a munkát, akiknek ilyen pozíciókat kellene betölteniük végzettségüknél fogva, de az nem igaz, hogy nem találnak munkát. Nem a szakmájukban találnak munkát? Igen! A rosszabbakból továbbá (nem mindig, de általában a rosszabbakból) újságíró, meg a tévékettőnél mittoménmicsoda lesz, mert az emberek azt hiszi, hogy ha valaki jogász, és van két plusz betű a neve előtt, akkor mindjárt le kell térdelni előtte, mert milyen okos, közben meg nagy valószínűségge csak annyi esze van, mint egy átlagembernek. Úgyhogy amit, írsz az ostobaság. Át kellene formálni a rendszert? Igen. Így? Nem. Hogy a kérdezőnek is válaszoljak, ez csak egy politikai majom, akit az előtérbe tolnak, fogalma nincs, hogy miről beszél. Informatikust se képezzünk, mert hackerek lesznek? Jogászt se, mert megvédik a bűnözőket? Politikust se, mert hazudni tanítják őket? És ilyen ostoba, ügyefogyott emberekkel van tele a kormány.
2012. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
én jogász vagyok és munkanélküli (ex JATE)
2012. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két corvinuszos közgazdász barátom van, akik egy adóra specializálódott tanácsadó irodát működtett és jó pénzért az összes kiskaput és kibúvót megmutatják. Olyat is megcsinálnak, hogy egy 100 milliós éves bevételű céget nullásra hoznak ki az év végére. A többi pénzen persze megosztoznak.
2012. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok korrupt jogász és közgazdász van hazánkban
2012. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 15:23

Ez bizonyítja, hogy minden közgazdász adót csal, aki nem a NAV-nál dolgozik?

2012. jan. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!