Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Vona Gábor alkalmas...

Vajon Vona Gábor alkalmas lenne a miniszterelnöki poszt betöltésére?

Figyelt kérdés
Vajon tényleg megoldanák a kissebbsegi kérdést?

2012. jan. 24. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

Bocsánat, de én vagyok a szánalmas, és ezt Vona beszédeivel támasztod alá?? Ez roppant érdekes. Egyrészt ugyanott tanultam, ahol Vona - és ahol Orbán beszédei előkerülnek retorikán. Nyilván ő is azokon tanult.

Másrészről a Vona-féle beszédek még a jótól igen messze vannak. Elismerem, sokat fejlődött, amióta a parlamentbe került, de még bőven van mit. Ellenben - ha már retorika - Orbán már 89-ben olyan beszédet tudott mondani, amit a mai napig ismerünk és példaértékű.


Legközelebb olyasmivel érvelj kérlek, amiről legalább egy kicsi fogalmad van.

2012. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Orbán ***** válasza:
21%

Ö neki örülnék a legnagyobb öröm el.

Neki legalább van véleménye nem mind a sók idiótának.

Akiknek belekel rágni a szájúkba a mondani valóját

2012. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

Vona Gábor alkalmas lenne miniszterelnöknek. Legalább annyira alkalmas, mint LiBajnai Gordon, Gyurcsótány Fletó, Vagy épp a ZOrbán Viktor.

Talán egy kicsit másabb lenne, de sokkal rosszabbul nem élnénk. Talán ha átgondoljátok még lehet jobban is. A magyar mezőgazdaság, állattenyésztés, ipar fellendülne, bár nem sokkal, de jelentősen. Szerintem egy fokkal jobban élnénk.

A kissebbségi kérdés meg nem oldódna, de javulna.

2012. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Én attól tartok, hogy a hangzatos tervek mögött nincs kivitelezési módszer, vagy ha mégis azt nagyon jól titkolja :) Tetszik nekem, hogy megoldja a cigányproblémát pl, de arra még senki nem adott számomra elfogadható választ, hogy mindezt hogyan tenné... és a többi hangzatos tervvel is hasonlóan vagyok.
2012. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:48


Újbeszélni teccik?

2012. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó, mert nem csak Ő van a világon és ezt Ő azt hiszi!

Természetesen biztos vagyok abba, hogy haza szerető, de az kevés ahoz, hogy kompromiszumokat tudjon kötni bárkivel is!

Ha pedig oda kerűlne akkor meg a jobbikosok lennének csalódottak, mert rákényszerítenék arra amit most ellenez!

De muszály itt ugrálnunk meg kapkodnunk, egyszer ez, egyszer amaz írányitson. Pont ezért nem jutunk az 5-ről, 6-ra! áálapodjunk már meg legalább most!!!!

Szerintem!

2012. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sz1u ***** válasza:
40%

"Vajon Vona Gábor alkalmas lenne a miniszterelnöki poszt betöltésére?"


A saját pártját nem tudja normálisan vezetni. Csapong ide-oda. Hülye ez, úgy, ahogy van. Miniszterelnöknek??? Ugyan már!

2012. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

A Jobbiknak van olyan gazdaságpolitikája egyedűl, ami a reálgazdaság hiányosságainak megoldására törekszik.

Meg kellene érteni, hogy a versenyképtelenségünknek ez a legfontosabb oka.

2012. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

" Orbán válasza:


Ö neki örülnék a legnagyobb öröm el.

Neki legalább van véleménye nem mind a sók idiótának.

Akiknek belekel rágni a szájúkba a mondani valóját"


Basszus Viktor, te is Schmitt Páltól tanultad a helyesírást?

2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Az eddigieknél biztosan alkalmasabb. Magyarország gazdasága régóta hanyatlik. Még most is, csökken a GDP, szaporodnak a munkanélküliek, egyre kevesebbet érnek a fizetések. Az biztos hogy az MSZP, és a Fidesz alkalmatlan embereket rakott be erre a posztra. Vona? Ő kell ide!
2012. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!