Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg a magyarok...

Miért nem értik meg a magyaroknak egy jelentős része hogy ennek az országnak vége, lőttek, stb? Miért álltatják és hazudnak önmaguknak is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Talán azért mert a remény hal meg utoljára.
2012. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 EnNemTe ***** válasza:
51%
Mert ők magyarok nem úgy mint te.
2012. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Itt már rég nem nagymagyar aki remél, hanem vakmagyar!
2012. jan. 25. 18:35
 4/28 anonim ***** válasza:
Mert nincs vége. Kinek is lenne jó? Nekünk nem, a Kormánynak se, az ellenzék se szeretne esetleg egy csődölt országot átvenni, az Eu-nak se, több pénzébe kerülne. Akkor most miről beszélsz.
2012. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Mert szerinted mit kellene tenni?

Kérjük meg valamelyik szomszéd államot (pl. Romániát), hogy kebelezzen be bennünket, és ezzel elintézett az ország sorsa örök életre?

Vagy mi lenne a megoldás szerinted?

Egyáltalán van értelme az általad feltett kérdésnek?

2012. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Álmodik az antimagyar nyomor :)
2012. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Mert hülyék,azért.
2012. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Manipulálva vannak, és agymosottak.
2012. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom mibe reménykedtek?


Nincs iparunk, mezőgazdaságunk, nincsenek bányakincseink, és nincs esélyünk se azt megtartani amink van.

Nyakig van adósodva az állam és a polgárok is.

Egy szervezetben vagyunk tagok akik az érdekeinktől teljesen független döntenek mindenről, sőt be is fenyítenek ha kell! A piacaink 90% már nem a mienk, és gyakorlatilag nincs nagy magyar termelő vállalat néhány kivétellel. Nincs tőkénk ami a tőkéstársadalom alapja.

Semmilyen alkúpozícióban nincs a magyar munkaerő a nagytőkével, az az ahogy eddig sem, úgy ezután sem lehet reálbér növekedésre számítani.


Én nem vagyok anti, de vak sem.

2012. jan. 25. 19:15
 10/28 anonim ***** válasza:

"Nincs iparunk, mezőgazdaságunk, nincsenek bányakincseink"


Abban igazad van, saját iparunk tényleg nem nagyon van, ásványkincseink se (bár ez annyira nem is fontos), de az alatt mit értesz, hogy nincs mezőgazdaságunk? Én akárhova kimegyek vidékre, termőföldeket látok, a megművelt terület arány az EU-átlag felett van. Exportunk is jelentős a mez. terményekből. Szóval ezt a dolgot megmagyarázhatnád.

2012. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!