Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy van még...

Ti elhiszitek, hogy van még szabadkőműves mozgalom? És hogy megfigyelnek, tudat alatt irányítanak minket?

Figyelt kérdés

Egy-két hete utánanéztem a dolognak. Youtube-on van több ismertető dokumentumfilm, mindet végignéztem...


Akit érdekel itt van az első rész az ötből, többit megtaláljátok: http://www.youtube.com/watch?v=Mnq52PkYQk0


Kb az jön le nekem, hogy mindenhol ezek a szabadkőművesek vannak,behálózzák az országot, sőt az egész világot. Az amerikai dolláron a jeleik vannak mindenhol (pl a háromszögbe a szem)... Sőt itt Mo-n is lehet csatlakozni hozzájuk, Budapesten a Pozsony utcában van irodájuk. Csak kérdés ha csatlakozol akkor mit csinálnak veled?

Én valahogy már elhiszem hogy egy közös szövetségként irányítják az embereket! A pénzért mindent megtesznek... Miért ne lennének ebben benne a mi vezetőink is? Pl az európai vezetőkkel? Ki tudja hogy miket beszélnek meg amikről nekünk fogalmunk sincs?


Nem tudom hogy jön ide, de sokszor eszembe jut az amerikai 51-en körzet. Szupertitkos dolgok folynak ott: egyszer valaki haza akart menni elmesélni mi történik ott, de már nem ért haza... Ennyi erővel itt Európában is folyhatnak ilyen szupertitkos dolgok, amikről soha nem fogsz tudni! Meg miért titkosítanak dolgokat 30-50-100 évre??!!


Nem tudom mit higyjek, de azt hiszem hogy szemmel vagyok tartva most is. Ha telefonálok, lehallgatják, ha szavazok (ezzel a cédulával) akkor nyilván vagyok tartva, a vásárlásokról nyilvántartanak.. tulajdonképpen mindent tudnak mikor mit kivel hogyan miért csinálok!


Várom a véleményeket! :)


22/L


2012. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
16: az az értelme hogy megismerik mit szeretsz, miket használsz, hova mész, és ezeken az úton tudnak befolyásolni téged. ugyanis nem csak te vagy aki moziba megy, nem csak te veszel 6 zsömlét, nem csak te szereted mondjuk a mittomén mit, hanem egy egész tömeg. az emberek egy bizonyos része. ezáltal egy csoportba sorolnak akiket X módon lehet irányítani, hatalmuk alá keríteni. ennyire egyszerű... azt hiszed a világ békés? minek csinálnak akkor atombombát? minek teszik tönkre az embereket? mert valakiknek ez az érdeke... akkor miért ne akarnának pont irányítani valakit?ne legyél már ennyire bugyuta, ovodás szinten álló! most komolyan... azt hiszed téged leszarnak? hát nagyon tévedsz! te is a "rendszer" része vagy, a te "segítséged" is kell ahhoz hogy ők új dolgokat vezessenek be, amivel befolyásolnak. akár egy reklám, akár egy könyv, akár egy film. rejtett mondanivalóról hallottál már valamit? vagy befolyásolásról? na ennyi az egész.
2012. jan. 27. 10:57
 22/55 anonim ***** válasza:
0%
Virtuális pénz nem létezik!
2012. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

ma 10:24


"Az a cél, hogy a világon egy globális kultúrát terjesszenek el és minden ami egyedi és nemzeti azt eltörlik."


Ebben teljesen egyetértek veled.


A pénzügyi ellenőrzésükről pedig itt egy video:


http://www.youtube.com/watch?v=1BT6MU3gH80

2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

""Virtuális pénz nem létezik!



Ebben igazad van, a baj hogy még is használják!



A pénz a teljesítmény és az érték mérőeszköze.


De akkor hogy is adnak vesznek még megsem termelt javakat?

2012. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

ma 11:03


De bizony létezik viruális pénz.

Az amerikai dollár azért fog elinflálódni, mert felelőtlenül, számítógép segítségével "gyártották" a pénzt egy gombnyomásra, ami persze ki se került a jegybankból, csak viruálisan állították elő. Ezért dölnek be sorba a hitelek az usaban.

2012. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
7%

18/22

Miért, te nem vagy a rendszer része? Jó neked... Nem tartom magam butának, építészmérnök vagyok. Érdekelnek a világ dolgai, a videót is meg fogom nézni, csak megkérdőjeleztem néhány elméletet. Egy üzlettel foglalkozó cégnél dolgozom, elég jól megy nekünk a válság ellenére is (pedig az építőipar nagyon szenved), elég jók a kapcsolataink. De nem azért, mert egy titkos társaság részei vagyunk, hanem mert minőségiek a termékeink és megbízhatóak vagyunk.


Jó, emelkedjünk fel a 4 vagy 8 zsömlétől. Tételezzük fel, hogy ismerik a céges mozgásainkat, hogy milyen üzleteket kötünk és kivel. És? 1992 óta működik a cég, még nem raboltak el minket, nem érzem, hogy tartanom kellene bármitől is. Már előttem leírták, hogy az üzleti élet nem így működik. Nagyon számítanak a kapcsolatok, mi is az ismeretségeinkből tudunk megélni, ahogy a felsőbb szinteken is. Ahogy egy kisboltba is inkább a fiadat veszed fel, nem egy vadidegent.

A legfelsőbb szinteken is ugyan ez folyik. Egyértelmű, hogy a különböző kormányok kéz-a-kézben hozzák meg a döntéseiket, például az mszp a bukása előtt rengeteg olyan döntést hozott meg, amivel a fidesznek kedvezett. Ez is összeesküvés bizonyos szinten, de ha belelátsz kicsit a dolgokba, akkor teljesen érthető dolgok ezek.

Nem vettem be a kék pirulát, csak próbálok boldogan élni, és nem az olyan dolgokon görcsölni állandóan, amibe nincs beleszólásom és amivel úgysem vagyok előrébb.

2012. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még szabadkőművesek, hogyne lennének. Rengeteget ártottak a világnak, de ma már nem akkora a befolyásuk, mint mondjuk a 19. században, vagy a 20. század elején. Ezt köszönhetik annak, hogy legfontosabb céljukat tulajdonképpen elérték, és lassan már mindenki úgy gondolkozik mint ők, csak nem tömörül szervezetbe.
2012. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Ja, azt kihagytam, hogy a legtöbb helyen már (Nyugat-Európában) a szabadkőművesek közé belépni az értelmiségnek,fiataloknak már egyfajta megszokás(lásd Breivik példáját) azt mutatva, hogy ők ezzel is többek. Biztosan vannak megfigyelőik, akik a társadalom, vagy egyes emberek reakcióit nézik, de az, hogy mindenféle szerkezettel manipulálnak, az hülyeség. Nekik ilyenekre nincs szükségük. Volt(és van) sajtójuk, azzal sokkal több embert meg lehet fogni

Szerény véleményem szerint a szabadkőművességet ma is üldözni kéne, és kemény kézzel elbánni velük.

2012. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne létezne virtuális pénz:)

Amikor a bank ráírhatja a számlára, hitel formájában, a tényleges banki tartalékának többszörösét, akkor mit csinál?


Kérdező, ha túl vagy az első sokkon, szerintem higgadj le egy kicsit. Ez az "erő" alaktomosabb, ravaszabb annál, hogy indulattal neki menjen az ember.

Az ő fegyverük a butítás és a vágyak keltése.

Itt a vágyak keltésén, azt értsd, hogy folyamatosan, olyan helyzetekbe kergetik az embereket, hogy az anyagi javak megszerzése legyen a fő cél. Az az ember aki mindig a hitelén aggódik, nem fog gondolkodni, mert teljesen leköti a teher. Buddhista tanítás: aki legyőzte a tudatlanságot, képes megszabadulni a vágyaitól.

Nekem is van házam, autóm stb, de tudom, hogy ezek eszközök és nem cél.

2012. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem marhaság ez a mindenhova behálózás és mindenki megfigyelése. A világ különben sem egy irányba tart, hogy lenne egy banda, aki a háttérből irányítaná.
2012. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!