Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy van még...

Ti elhiszitek, hogy van még szabadkőműves mozgalom? És hogy megfigyelnek, tudat alatt irányítanak minket?

Figyelt kérdés

Egy-két hete utánanéztem a dolognak. Youtube-on van több ismertető dokumentumfilm, mindet végignéztem...


Akit érdekel itt van az első rész az ötből, többit megtaláljátok: http://www.youtube.com/watch?v=Mnq52PkYQk0


Kb az jön le nekem, hogy mindenhol ezek a szabadkőművesek vannak,behálózzák az országot, sőt az egész világot. Az amerikai dolláron a jeleik vannak mindenhol (pl a háromszögbe a szem)... Sőt itt Mo-n is lehet csatlakozni hozzájuk, Budapesten a Pozsony utcában van irodájuk. Csak kérdés ha csatlakozol akkor mit csinálnak veled?

Én valahogy már elhiszem hogy egy közös szövetségként irányítják az embereket! A pénzért mindent megtesznek... Miért ne lennének ebben benne a mi vezetőink is? Pl az európai vezetőkkel? Ki tudja hogy miket beszélnek meg amikről nekünk fogalmunk sincs?


Nem tudom hogy jön ide, de sokszor eszembe jut az amerikai 51-en körzet. Szupertitkos dolgok folynak ott: egyszer valaki haza akart menni elmesélni mi történik ott, de már nem ért haza... Ennyi erővel itt Európában is folyhatnak ilyen szupertitkos dolgok, amikről soha nem fogsz tudni! Meg miért titkosítanak dolgokat 30-50-100 évre??!!


Nem tudom mit higyjek, de azt hiszem hogy szemmel vagyok tartva most is. Ha telefonálok, lehallgatják, ha szavazok (ezzel a cédulával) akkor nyilván vagyok tartva, a vásárlásokról nyilvántartanak.. tulajdonképpen mindent tudnak mikor mit kivel hogyan miért csinálok!


Várom a véleményeket! :)


22/L


2012. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Murr, minden összefügg mindennel. Legalábbis szerintem. Nem lehet elkülöníteni a dolgokat... vagyis el lehet de minek. Én se látok mögé, de nagyon erősen azt gondolom hogy összefüggenek ezek a dolgok. Én már nem lehetek a tagja egyik ilyennek se hogy megtudjam mi folyik ott, mivel nőket nem vesznek be. De azért kíváncsi lennék hogy aki a tagja, azt mivel fenyegetik meg hogy ha elköpi a dolgokat, mi lesz...
2012. jan. 27. 12:04
 42/55 A kérdező kommentje:
Csak azért mert tulajdonképpen egy olyan ember SEM beszél arról hgoy mik folynak az ilyen gyűléseken. Azt se tudod ki tagja, mert ez is titkos, többnyire. Arról meg végképp nemt udsz miről beszélnek. Nézz csak meg egy honlapot, mintha valami külön nyelven beszélnének.
2012. jan. 27. 12:06
 43/55 anonim ***** válasza:

"Murr válasza:


Biztosan léteznek szabadkőművesek is, de koránsem úgy ahogy ezt sokan feltételezik.



Csak annyit kérdezek: Miért kellene tudniuk hogy hány zsömlét veszel? Minek nyomoznának. Elég csak a számukra fontos irányokat figyelni.


Világhatalom?


Nem cél, csak az út vége.

2012. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy rendes zsidó jogikaros srácot aki szabadkőműves lett és ő mondta hogy nagyon elterjedt Mo.-on hogy megkeresik személyesen azokat az embereket akiket szivesen látnának soraikban. őt is így találták meg, behívtál és tagja. nem csak pártok mögött hanem oktatási intézmények (Waldorf) vagy alapítványok mögött pl Táncsics alapítvány megbújva érik el céljaikat, a média teljesen a kezükben van.
2012. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel amúgy a gyik is manipulál. Kiírunk egy kérdést, kihőbörögjük magunkat, elmondjuk a véleményünket, és emiatt megnyugszunk. De ha belegondolsz, nem történik semmi, nem lettünk előrébb, sőt!

A szemünk előtt zajlik minden, mégsem teszünk, mégsem tehetünk semmit. Nem azért, mert gyengék vagyunk, hanem mert így működik a világ, szinte már törvényszerűek a történések. Annyi minden pattant már ki, ami jogtalan, sőt törvényellenes volt, mégsem történt semmi. Például nekem nem tetszik, hogy politikusok szolgálati autót kapnak és ingyen (vagyis az adónkból) tankolnak. Én is ugyan olyan keményen, sőt keményebben dolgozok, mint ők, mégsem jár a fizetésem mellé szolgálati autó. Nekik miért? Nem ekresnek eleget, nem tudnák a vagyonukból megvenni? Millióik, milliárdjaik vannak, mégis kell nekik a sz*ros szolgálati autó. Ez csak egy apró példa. Volt belőle kisebb botrány, sokaknak nem tetszett, de a többség már nem is emlékszik rá. Mit lehet tenni? Tegyük fel, felszámoljuk az összes ilyen szervezetet (vagy azt az egyet, ami a világot irányítja), a tagjait bebörtönözzük. Utána szerinted megváltozik a világ, minden más lesz? Nem lép a helyükbe azonnal más (vagy pont az, aki felszámolta őket) és nem folytatja ugyan azt? Szerintem ezek olyan dolgok, amik így működnek, mióta világ a világ, csak mindig máshogy nevezik, csak az emberek cserélődnek.

2012. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog, hogy az ember nemcsak a politikába és a pénzvilágba talál megtévesztéseket. A vallásokban, a történelem és egyéb tudományokat is átjárja a hazugság, a nyugati orvoslást a gyógyszermaffia fertőzte meg stb.

Az emberiség története i.e 10000-100000 között teljesen ismeretlen. Pl.: vannak jelek, egy elmúlt globális civilizáció létezésére. Miért zárják el pl.: a kínai piramisokat 2050-ig stb.

2012. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 doboszoli ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező leányzó!

Ne vedd sértésnek a kérdésem, de ugye 22 évesen még "érintetlen"(virgo intacta)vagy?

Na ezen kellene változtatnod!

2012. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

A Föld összlakossága 7 milliárd fő. Nem tudom, hogy létezik-e olyan mennyiségű pénz, amit milliós nagyságrendű személyzetnek kéne kifizetni munkabér címén. Mert oké, hogy mondjuk vannak gépek és fegyverek, de ezeket kezelni, felügyelni is kell.....


Aki meg annyira perverz, hogy az izgatja, mit veszek a boltban, hát annak az élete nagyon szépen fogalmazva is monoton vegetáció, aminél a halál is jobb.

2012. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Igen létezik a háttérhatalom!

Én hiszek Istenben, és azt is hogy Jézus az ő fia, de valahol olvastam, hogy a zsidó, az iszlám, és a keresztényvallás, egy "vírus" aminek a segítségével az emberek kinyírják egymást... Állítólag a 3vallással ez volt a céljuk.

Meg a jelképük az amerikai egydollároson lécő mindent látó szem.

2012. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
jahh, és a Föld lakosságának akarják kb a 2/3át kiírtani...
2012. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!