Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy van még...

Ti elhiszitek, hogy van még szabadkőműves mozgalom? És hogy megfigyelnek, tudat alatt irányítanak minket?

Figyelt kérdés

Egy-két hete utánanéztem a dolognak. Youtube-on van több ismertető dokumentumfilm, mindet végignéztem...


Akit érdekel itt van az első rész az ötből, többit megtaláljátok: http://www.youtube.com/watch?v=Mnq52PkYQk0


Kb az jön le nekem, hogy mindenhol ezek a szabadkőművesek vannak,behálózzák az országot, sőt az egész világot. Az amerikai dolláron a jeleik vannak mindenhol (pl a háromszögbe a szem)... Sőt itt Mo-n is lehet csatlakozni hozzájuk, Budapesten a Pozsony utcában van irodájuk. Csak kérdés ha csatlakozol akkor mit csinálnak veled?

Én valahogy már elhiszem hogy egy közös szövetségként irányítják az embereket! A pénzért mindent megtesznek... Miért ne lennének ebben benne a mi vezetőink is? Pl az európai vezetőkkel? Ki tudja hogy miket beszélnek meg amikről nekünk fogalmunk sincs?


Nem tudom hogy jön ide, de sokszor eszembe jut az amerikai 51-en körzet. Szupertitkos dolgok folynak ott: egyszer valaki haza akart menni elmesélni mi történik ott, de már nem ért haza... Ennyi erővel itt Európában is folyhatnak ilyen szupertitkos dolgok, amikről soha nem fogsz tudni! Meg miért titkosítanak dolgokat 30-50-100 évre??!!


Nem tudom mit higyjek, de azt hiszem hogy szemmel vagyok tartva most is. Ha telefonálok, lehallgatják, ha szavazok (ezzel a cédulával) akkor nyilván vagyok tartva, a vásárlásokról nyilvántartanak.. tulajdonképpen mindent tudnak mikor mit kivel hogyan miért csinálok!


Várom a véleményeket! :)


22/L


2012. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6
 51/55 Antimod ***** válasza:

"Állítólag a 3vallással ez volt a céljuk."


Komolyan azt akarod beadni nekünk, hogy ők találták ki a három (öt?) világvallást és a főbb gazdasági-társadalmi modelleket (szocializmus, kapitalizmus, globalizmus) is?


Na ez az, ami miatt nem hiszem el. A kereszténység ugyanis éppen nem egymás kiirtásáról szól. Az iszlám sem egyébként, csak egyesek szépen félreértelmezik/magyarázzák. Ha én három vallást találnék ki, amivel az volna a célom, hogy kiirtsa egymást az emberiség, hát az a három olyan fanatikus vallás lenne, ami végleg egymás ellen uszítja a hétköznapi embereket is.


A világban láthatóan nem ez történik.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Félreértesz, nem mondtam h így van csak h ezt olvastam.

Én is katolikus vagyok nem Istentagadó, jó nem mondom h annyira nagy vallásos vagyok, de még magát a reformációs vallásokat sem szeretem, mert a katolikust tartom az igazi eredetinek.


Itt olvastam a háttérhatalomról és itt van leírva a 3 vallásról azok amit olvastam:


Http://magyaristentudat.webs.com

2012. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 doboszoli ***** válasza:

Miért lettem nullás, amikor a lényegre "tapintottam"?

Most mehetek "cihológushoz".D)

2012. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A szabadkőművesek léteznek, vannak titkaik, de nem politizálnak, és nem befolyásolják a nemzetközi szintű eseményeket. Ez egy legálisan működő, abszolút békés társaság, amely annak idején a felvilágosodás eszmerendszere alapján jött létre, sok más irányzattal együtt.

Az amerikai dolláron látható jelnek sokféle magyarázata van. Ha tényleg szabadkőműves jelkép, annak az lehet a magyarázata, hogy az Alapító Atyák között több szabadkőműves is volt. Abban az időben ebben semmi furcsa nem volt. És ha az US esetleg tele van szk. szimbólumokkal? Ennek maximum művelődéstörténeti, nem pedig aktuális jelentősége van.

Igazából mindenre vna logikus magyarázat, csak a szánalmas összeesküvés-elmélet gyártók tudatlanságból vagy szándékosan más magyarázatokat keresnek, amivel lehet hülyíteni a népet. Például itt az amerikai jelképek magyarázata: [link]

Szerinted kinek lehet hinni? Az elismert történészeknek, vagy a névtelen fórumozóknak? :)

2012. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Hú nem tudom olvassa e ezt még valaki, de azért leírom, hogy nekem van egy hangyányi kapcsolatom a szabadkőművességgel.

Van egy barátom, akivel még egy gimibe, meg aztán egy egyetemre jártunk és egy pár éve mesélte, hogy "meghívták" a Sas-páholyba.

Sokat gondolkodott rajta, de tetszett neki az ötlet, meg érdekelte ez az egész "világ", aztán belépett. És nem történt semmi. :)

Azóta is barátok vagyunk, nem lett sem elvakult, nem változtak a nézetei. Igaz, sosem mesél semmit a páholy működéséről, sőt, meg is kért, mellőzzem a kérdezősködést, mivel köztük szabály, hogy ami ott elhangzik "nem mehet ki".

Ebben nem látok semmi furát, manapság ez van a munkahelyeken is, tehát nem újdonság senki számára a titoktartás, legyen szó bármilyen közegről. Ahogy az orvos, az ügyvéd, vagy bármely más dolgozó ember "felesküszik" a hallgatásra, ők is megtették. Talán azért lehet furcsa, mert ez csak egy szervezet, egyesek szerint szekta, de szerintem ez teljesen rendben van.

Nő vagyok, tehát sosem fognak sem meghívni, sem magamtól nem jelentkezhetek, de nincs is bajom vele, nem tartom veszélyesnek.

Lehet, hogy beszélnek a világ nagy dolgairól, lehet, hogy vannak köztük befolyásos emberek, de kizártnak tartom, hogy bármilyen nemű hatalmas összeesküvésről lenne szó. :)

2012. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!