Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik orszag adna vedelmet...

Hajdu Peter kérdése:

Melyik orszag adna vedelmet politikai menedeket ha valakit a sido titkos szervezetek terrorizalnak?

Figyelt kérdés
Itt vedelemröl is szo lenne , mert a demokratikus orszagokban ugy terrorizalnak , hogy nem lehet bizonyitani , sugarzasok tavolrol Nato alltal titkosnak minösitett sugarzok tehat nem leteznek . Menj el orvoshoz ott a mar a lefizetett orvosok elinteznek . Malmöben , es B.almadiban elek itt nincs vedelem a hatosag reszeröl Norveg, es Nemet követsegen jartam , de nem valaszoltak a keresemre .
2012. jan. 28. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem terrorizálnak semmilyen titkos szervezetek.

Nem kell minden ostobaságot elhinni. Ha valakit bárki terrorizál,azt betudja bizonyítani,és akkor kérhet ellene védelmet.

Távolról nem sugároznak,és az orvosok sem lefizetettek,hogy elintézzék a betegeket. Ha ez igaz lenne,akkor senki nem gyógyulna meg. Az orvosok pedig mind milliomosok lennének.

2012. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Norveg, es Nemet követsegen jartam , de nem valaszoltak a keresemre ."


Hát ezt nem csodálom.

A te betegséged nem hozzájuk tartozik.

Ahova tartozna, azt a helyet viszont felszámolták...


Pedro

2012. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Latszik a velemenyeteken , hogy nagyon is tudjatok miröl van szo . Itt nevtelenul barmit be lehet irni .
2012. jan. 28. 09:28
 4/14 Sz1u ***** válasza:
100%

Péter!


"Latszik a velemenyeteken , hogy nagyon is tudjatok miröl van szo ."


Ne haragudj, de szerintem is PARANOIÁS vagy (volt már valami hasonló kérdésed, vagy válaszod korábban is).


"Itt nevtelenul barmit be lehet irni ."


Mi sem tudjuk, hogy "Hajdu Peter" az tényleg "Hajdu Peter"-e?! - de nem is érdekes!

2012. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom: Menj el egy pszichiáterhez.
2012. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hajdu Peter az tenyleg Hajdu Peter Malmöben a Kantatgatan 15 ben lakom itt almadiban a Bartok Bela utcaban . A közeli ismerösök közul ugyanezt javasoljak akik egy bizonyos vallas , esetleg szervezethez tartoznak . En reformatus vagyok , es a hasonlo ismerösök sajnalkoznak , de sajnos segiteni ebben a helyzetben nehez . Ezert kerdeztem szerintetek melyik orszag tudna segiteni .
2012. jan. 28. 11:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Észak-Korea. Oda tuti nem ér el a kezük!

De a legjobban akkor jársz, ha elmész idehaza bármelyik pszihiátriára. Nagyon hatékony gyógyszerek vannak már a mániákus depresszió, a paranoia és kóros képzetek kezelésére. Én a helyedben ez utóbbit választanám, közelebb is van, meg Észak-Korea nem olyan jó hely.

2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi ebcsont a valaszodat tovabbitom egy nagy testu fullon idomitott nemet juhasz kutyanak eddig meg nem adtam neki kajat , de most kap . Dubbelnek neveztem eleg baratsagos , de tartozkodo kutya . A szimpel valtozata biztos sokkal veszelyesebb , es par perc alatt szet tepne egy embert majd igyekszem nem össze teveszteni öket ha szimpel jönne be a telekre .
2012. jan. 29. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbálkozz itt:

hirhatter.org

2012. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sido titkos szervezeteket nem ismerek. A Moszadot ismerem.

Terrorizálás, sugárzás és hasonlók ellen egyetlen biztos védelem létezik, a tudás, ismeret, amelynek segítségével el tudjuk választani a hamisat az igaztól. Bár kétségtelen, hogy ez sokkal-sokkal messzebb van, mint a norvég követség. De nem elérhetetlen.

2012. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!