Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MSZP kampányá...

Mit gondoltok az MSZP kampányáról?

Figyelt kérdés
Én úgy látom,csak fenyegetőzés,hogy micsoda baj lesz ha veszítenek az az EP választáson.Nem azt mondják,hogy mit tettünk,hanem a másikakat szidják.Az kiabál akinek a háza ég.
2009. máj. 29. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek. Nekik már nincs vesztenivalójuk, csak a saját hatalmukat szeretnék minél tovább megőrizni, és ennek ez az egyetlen módja. Sajnos az emberek nagy hányada tényleg beveszi, mert a biztos rosszat szívesebben választják, mint a bizonytalant, főleg azt, amelyikről évek óta sulykolják, h' az apokalipszist hozza el. Pedig az nem a jövő, hanem a jelen.
2009. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, hogy mi ezen a kampány? Én azt tanultam, hogy a kampány arról szól, hogy a programodat ismerteted, és ezzel próbálod meggyőzni a választókat.


Viszont ez inkább arról szól, hogy

A) a jobb oldal sz*r, nehogy odaszavazzatok

B) minden baj csak a válság miatt van, mi nem tehetünk róla


Sajnos én ahogy nézem, ezzel fognak szavazókat szerezni annyi birka van.

Az SZDSZ kampánya szintén az idegeimre megy. Azok a plakátok. Mintha a kapucnis vandálokon kívül csak az SZDSZre lehetne szavazni...


Nem is értem hogy lehet ilyet. Egy nyamvadt mosóporról nem csinálhatok olyan reklámot, hogy a Tomi borzalom, nincs más csak az Ariel, de, ha esetleg mégse sikerülne kiszedni vele a foltot, akkor nem az Ariel hibája, hogy összekoszoltátok a nadrágot...


Régebben még tényleg kampányoltak, újabban meg csak az megy, hogy a másik így-úgy sz*r, csak ránk lehet szavazni.

2009. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit OFF, de nekem a Fidesz kampányaitól áll fel a hátam. Főleg attól, hogy rosszabbul élünk, mint 4 éve. Mi speciel jobban élünk, és tiszta lelkiismeret-furdalásom volt, hogy sok a szegény, én meg megvehetek, amit akarok.
2009. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Pontosabban mindig olyan képet festenek le, hogy minden szar, és ha nekem például tök jól megy az életem, akkor lelkiismeret-furdalásom lehetne, hogy biztos csalok, lopok vagy az MSZP cinkosa vagyok.
2009. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem szeretem az MSZP-t, nem is fogok rájuk szavazni, de a kampányfilmjeit mindig is nagyon szerettem.

"Naponta hallom, hogy itt minden rossz, de én nem így gondolom. Vegyük észre a fejlődést!"


Tudom, hogy nem kormányoztak jól, de az ilyen reklámokat sokkal jobban tudom értékelni, minthogy rosszabbul élünk, mint 4 éve, meg az egész ország mélyszegény, és itt minden rossz.

2009. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Utolsónak van igaza, a marketingjük jobbnak tűnik.
2009. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Mindigis így volt, hogy a marketingjük jó, programjuk nulla, a birka nép pedig beveszi. Aztán az ígéreteik üres szavak maradnak csupán, van aki rájön, hogy hazudtak, van aki nem, van aki meg előre tudta, ők nem lepődnek meg. Ők azt is tudják, hogy a következő ígéretük sem lesz igaz, bármi legyen az.


A "kampányról" meg annyit, hogy sajnos sokaknál működik ez az érzelmekre apelláló reklámozás, amit használnak. Még a betűtípusuk is ezt jeleníti meg.


Az SZDSZ-ről meg: ennyi erővel pl. csókolózó melegpárt is rakhattak volna a plakátokra a saját oldalukra, mert a jobb oldalon sem csak kopasz kigyúrt állatok vannak. Különben is, rossz ember lesz valaki attól, hogy kopasz? Vagy hogy kapucnis pulcsit hord?

2009. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem kormányoztak jól, de legalább a kampányukban van valami optimizmus (pr szempontjából jobb), nem csak az, hogy rosszabbul élünk. De ettől függetlenül nem igazán mutatnak fel újat, a jobboldalt hülyézik leginkább a reklámokban...
2009. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

00:19:


Ezeket láttam, és nagyon tetszettek!

Főleg a csajos, abba mondjuk sok igazság van, például:

"Aranyosak, hogy ezek itt törnek-zúznak, mi meg közben nyugodtan bizniszelhetünk."


Mondjuk a férfis szerintem kevésbé lett jó, a reklám is, meg az átdolgozása is. Azt meg szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy 2/3 esetében is komoly elszámoltatások lesznek (max. néhány kirakatper, lásd Zuschlag). Vannak olyan alapvető íratlan szabályok, amelyeket egyik oldal sem szeg meg (előrehozott választások, egymás elszámoltatása stb.).

2009. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Most nagyon hatásosan csinálják,jobban mint eddig bármikor.Miért kellett ehhez mindent elqrni?!
2009. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!