Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikos szavazók valóban a...

A jobbikos szavazók valóban a társadalom csőcselékei lennének?

Figyelt kérdés

[link]

A Jobbik mégsem az idióta csőcselékek pártja, mint ahogyan ezt itt sokan írják? Hanem inkább a racionálisan gondolkodó művelt embereké?


2012. jan. 30. 20:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ne felejtsük el, hogy felmérés ide-oda, de a Jobbik főleg az elmaradottabb térségekben erős, ahol nincs túl sok diplomás. Budapest az ország szellemi központja. Lehet, hogy valaki ezzel nem ért egyet, de nem lehet letagadni a statisztikákat: a budapestiek jóval többet keresnek, mint a vidékiek. Mégis, Budapesten a Jobbik nagyon rosszul szerepelt.
2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

""túrórudi válasza:


Tudod, néhány kérdéssel lejjebb van egy hasonló!


Szerintetek normális az ilyen ember? Ez a jobbikos színvonal?

Kategória: Politika » Magyar politika


Írtam , és linkeltem.


Szerinted ez nem provokatív, hiszen csak hőzöngés aminek semmi alapja. Ezt a kérdező is tudja, csak eljátsza a nagy nagy a földfelett 10cm rel, a Jobbikos meg a mocsok, előadást.


Unalmasak vagyok és gusztustalanok!

2012. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom, hogy jövök a képbe, a lényeg, hogy ebből egy kukkot sem értettem.

2012. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

""Azt azért ne felejtsük el, hogy felmérés ide-oda, de a Jobbik főleg az elmaradottabb térségekben erős, ahol nincs túl sok diplomás. Budapest az ország szellemi központja.



Ok haver, igazad van.

Ebben nem is vitatkozom.

Sajnos sok munkanélküli van és alulfizetett, és nyilván elégedettlenebb.


De nem joggal elégedettlenebb?


Építész energetikus vagyok, és 120e ret ajánlottak fizunak egy éve! Szerinted mosolyogtam?

Disznószart kell lapátolnom manapság hogy megéljek.

Nem minthogy ha baj lenne a munkával, és amint látod, értelmiségiként sem szényenlem.

Sőt, jobb lett az életem és a jövedelmem is mint valaha.


De pusztán a tény, hogy csak mert keleti vagyok már megélnem sem szabad a fizumból? Vagy mi?


De ne hogy azt hidd hogy a problémák megállnak keleten, a feketeleves még csak most jön. Akkora coresz lesz itt hogy a Jobbik igen csak dagadni fogy 2014ig és nem kicsit.

Vagy sok dunántúli és pesti azt hiszi hogy a válságot és az ország nyomorát megállítja a Duna?

2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy sok dunántúli és pesti azt hiszi hogy a válságot és az ország nyomorát megállítja a Duna?"


Én azt hiszem, hogy az ország nyomorát még a Jobbik sem fogja tudni megállítani és a híveinek egyenként törik majd össze az idealista álomvilága.

2012. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"főleg az elmaradottabb térségekben erős"


Főleg az elmaradottabb térségekben vannak megoldásra váró problémák, nem a Rózsadombon.

2012. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
És mitől elmaradott egy térség? Az oktatás hiánya miatt.
2012. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Elmaradott térség, ahol a

gazdaság értéktermelő

képessége, infrastrukturális

fejlettsége és társadalmi mutatói

jelentősen kedvezőtlenebbek az

országos átlagnál.


Németország keleti része is teljesen elmaradott a nyugatihoz képest, mert oda nem pumpáltak pénzt a 2.vh után.

2012. jan. 30. 21:36
 19/35 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy én észreveszem az, hogy valaki jobbikos nem feltétlen a tanultsággal függ össze. Inkább úgy veszem észre, hogy a jobbikosok sokszor olyan emberek, akik az életben nem olyan sikeresek, mint amilyenek szeretnének lenni, boldogtalanok és ezért jól jön nekik, hogy itt egy párt, aki elmondja, hogy erről a helyzetről nem ők tehetnek, hanem a zsidók, a cigányok, a liberálisok meg a nyugat.
2012. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Sz1u ***** válasza:
66%

Kérdésed provokatív, mert aki Jobbik szimpatizáns, az egyből felhördül, hogy ő nem csőcselék! És igaza van, mert nem feltétlenül az! Illetve (talán) a többség tényleg nem az!


Inkább azt kellene megnézni (vagy megkérdezni), hogy az utóbbi néhány évben csőcselékké avanzsálódott réteg melyik szavazótáborból kerül ki? Csőcselék ugye pl.: aki tör-zúz, utcaköveket dobál, zászlót éget, rendőrre támad, kukákat gyújt fel. Na, ez a réteg már erősen a Jobbik-szimpatizánsokra hajaz.

2012. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!