Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikos szavazók valóban a...

A jobbikos szavazók valóban a társadalom csőcselékei lennének?

Figyelt kérdés

[link]

A Jobbik mégsem az idióta csőcselékek pártja, mint ahogyan ezt itt sokan írják? Hanem inkább a racionálisan gondolkodó művelt embereké?


2012. jan. 30. 20:13
1 2 3 4
 31/35 Sz1u ***** válasza:

18:20


"Áruld már el, hogy hol érintettek az ügyben?"


Nézd, ha a cikket nem olvasod, ill. olvastad el (sőt még írtam is - csak úgy látszik, hogy minden második szavamat értelmezd) így nem tehetek arról, hogy nem találod.


Leírom mégegyszer:


Mivel érintett az ügyben és nevén neveztetett, talán illene elhatárolódnia. Tehát: NEVÉN NEVEZTETETT!


Persze az is megmosolyogtató, hogy két teljesen külön szervezetnek állítod be a Gárdát és a Jobbikot. Nem Vona volt véletlenül az egyik létrehozója, ill. elnöke?

2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én meg az egyik alapítótagja voltam az egyetemi szakkörnek. Tudomásomra jutott, hogy egy vitás ügy miatt eltanácsoltak azóta egy diákot, aki tag volt.


Szerinted nekem felelősséget kell most vállalnom, vagy nem?

2012. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Sz1u ***** válasza:

20:12


"Én meg az egyik alapítótagja voltam az egyetemi szakkörnek. Tudomásomra jutott, hogy egy vitás ügy miatt eltanácsoltak azóta egy diákot, aki tag volt."


Nem kell felelősséget vállalnod! Miért kellene? Elég csak elhatárolódnod, mivel a szakköröd megneveztetett. Mit kell még ezen ragozni?

2012. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Még csak nem is határolódom el, mert nem az én dolgom, nincs közöm hozzá. Mit kell ezen ragozni?
2012. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Sz1u ***** válasza:

20:29


Jól van, én befejeztem. A szándékos értetlenkedéssel nem tudok mit kezdeni.

2012. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!