Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék alapítani egy saját...

Szeretnék alapítani egy saját falut saját közigazgatással. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 18:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

sajnos én kérdező, még csak 20 éves férfi vagyok ...

ez éven kezdek neki az egyetemnek :)

informatikát és zenét tanulok :D

ha ezen múlik én vállalom a kulturális programok szervezését

kezdünk gyűlni :)

2012. febr. 1. 08:08
 12/15 anonim ***** válasza:

Találtam egy zárt lakóparkot Dunavarsányban, csak kár, hogy egy telek 10 M.


[link]


És egy másik a hagyományok kedvelőinek:

[link]

2012. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Berci2001 válasza:
76%

Ez a kérdezőnek,a három férfinek,a 22 éves lánynak és persze minden olyan embernek szól,aki szeretne egy normális városban élni!Aki ezek közé tartozik,azt kérem,hogy olvassa el!


Én is beszállok!Úgy már hatan vagyunk.A kérdező,a három kommentelő meg még egy 22 éves lány és a kommentjéből azt következtetem,hogy ő is beszáll.Ja,és még én is : ) Ennyiből lehet falut csinálni!A világ legkissebb falujában egy ember meg a kutyája lakik ( tavalyi nyaraláson láttam Horvátországban). Igaz,én gyerek vagyok,szerintem a többiek mind felnőttek,de attól még szentem én is mehetek!

Tíz vagyok,tehát már valamennyit értek a politikához és az ilyenekhez.Építésben is segítek,ha kell : ).Szerintem hatunknak kéne csinálni egy külön fórumablakot,vagy megadni egymás telefonszámát.Én már el is képzeltem magam előtt,hogy milyen jó lenne egy kis faluban élni,távol a mocsoktól,ahol nincsenek se hajléktalanok,se mondjuk a részegségtől összeesett emberek vagy rablók.Gyakorlatilag olyan normális lessz az élet,mint mondjuk Móra Ferenc életében (de ettől még lessz telefon,számítógép meg ilyesmi).Majd ti öten kommenteljetek,légyszíves!Hisz ha van remény,nem lehetetlen!Tán most ez a legeleje a falu fejlődésésnek történetéből.Ha más is akar xsatlakozni,csak szóljon, itt az e-mail címem: minecraftberci@citromail.hu

2012. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem rég találtam egy ilyen fórumot itt. Írtam is oda, de eltűnt és most bukkantam erre. Azt hittem összevonták, de azt a néhány beírást nem látom itt. Nagyon érdekes, hogy szinte mindenki ugyan úgy gondolja ahogy én is.

Ha lehet, csatlakozom én is a faluhoz.

2012. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
jövök én is lakónak :) enyém lesz a kisbolt xD
2012. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!