Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten a havi 10 ezer...

Budapesten a havi 10 ezer forintos útdíj bevezetésének kitalálásában Rogán vagy Tarlós hazudik?

Figyelt kérdés
Megindult az egymásra mutogatás, miért nem meri egyik vagy másik gerincesen felvállalni, hogy "én voltam".
2012. jan. 31. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

"miért nem meri egyik vagy másik gerincesen felvállalni, hogy "én voltam""


Ezt most komolyan kérdezed? sosem jártál még önkormányzati ülésen?

2012. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb így dőlt el!


Piuty:

-Te Tóni figyelj már! Hogyan lehetne még jobban megpumpolni ezeket a nyomorult embereket?

Tóni:

-Pityúkám, nézd. Mondjuk azt, hogy ez nemzetérdek, és mondjuk azt, hogy ez már más országban évek óta így működik

Pityu:

-De a fizetések azok nem nőttek, vajon ki tudják majd fizetni az emberek?

Tóni:

-Ha nem tudják, meg majd behajtunk!

Pityu:

És aki évek óta nem jár kocsival annak is küldjünk csekket?

Tóni:

-Még szép, csak jusson már eszébe hogy van kocsija

Pityu:

-Na akkor ezt most melyikünk adja be?

Tóni:

-Ne mindegy? Mondjuk azt, hogy te hazudsz, én meg nem mondok igazat!

2012. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Mindkettő aláírása ott van a tervezeten, úgyhogy vagy mindkettő hazudik, vagy nem tudják mit írnak alá. Őszintén remélem, hogy az első.
2012. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem Rogán hazudik. Nem vagyok jó összeesküvés műfajban, de el tudom fogadni azt, amit a Népszabadságban olvastam, vagyis hogy ez az egész BKV körüli cirkusz Tarlós kicsinálását célozza. Ahogy nagyban az EU és az IMF sarokba tudta szorítani Orbánt a pénz adásával vagy megvonásával, ugyanúgy Orbán is sarkokba tudja szorítani Tarlóst ezzel kicsiben. Olyan helyzetet akarnak teremteni, hogy Tarlós egyszerűen ne tudja tovább működtetni a BKV-ét, olyan áldozatokat követelnek tőle, illetve a fővárosi költségvetéstől, amit lehetetlen megadni. Közben meg Tarlós válik egyre inkább bűnbakká, hogy lám, nem tudja menedzselni a BKV-ét. Tehát ebből a helyzetből csak a lemondásával vagy esetleg egy komolyabb bűnbánattal menekülhet. Az a gond ugyanis, hogy Tarlós egy túl erős, autonóm személyiség, nem működik együtt megfelelően, tehát meg akarják rendszabályozni.


Rogán szerepe annyi ebben a dicstelen történetben, hogy ő vette rá Tarlóst, hogy szerepeltesse ezt az abszurd útadót a főváros a kormány elé terjesztett megoldási javaslatai között. Így Rogán a háttérben tudott maradni a marhaságával, Tarlós meg jól leég e miatt is, illetve szerencsétlen magyarázkodásra kényszerült, és mindez tovább ingatja a helyzetét.

2012. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik kerületi vagyok, van ismerősöm az önkormányzatban, szerinte nyílt titok, hogy Rogán 2014-ben váltja Tarlóst. Ennek alapján szerintem Rogán hazudik, Tarlóst a Fidesznek népszerűtlenné kell tennie, hogy magyarázható legyen a váltás. Mondjuk az is lehet, hogy egy jól megszervezett színdarab az egész, akkor viszont a Fidesz nagyon bízhat Tarlósban, mert ha egyszer eszébe jut kitálalni a sajtónak, akkor nem ő fog rosszul járni.
2012. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a kettő igazat mond. Rogán felvetette az ötletet, viszont javaslatot a főváros készítette tehát innentől kezdve ez egy hivatalos közös javaslat nem egy személyé. Ha esélytelen megoldásnak gondolják nem írják alá.

Egyetértek az előzőekkel Tarlós bedarálása a cél.Burkoltan már maga Tarlós is elismeri.

De hát így jár aki fideszesekkel barátkozik. Fidesz régen is Bp. ellenes volt, nyilván abból is adódik, hogy a vidéki nagy városokat régebb óta uralják.

2012. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!