Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a mocsok szemétláda politikusaink útdíjat (úthasználati díjat) terveznek bevezetni?

Figyelt kérdés
Biztos hallottatok róla. 10 ezer ft lesz havonta, így akarják kihúzni a bkv-t a szarból, mivel kilopkodták a pénzeket. Csak kb. BKV 2 ez az egész, mivel a BKV-ért ugye a szar, tragacs, ócska, régi járművekért fizetsz 10 ezret, addig ezt a 10 ezret meg a szar, kátyús, vacak szar utakért fogod. Vélemény?
2012. jan. 30. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Leszarom, nem pesten élek :D
2012. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én inkább ara lenék kiváncsi mi lesz enek a vége mindent emelnek..stb..
2012. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezt a retek BKV-t már. Most nekem is lenne egy cégem akkor mehetnék sírni állambácsihoz én is mint a BKV hogy ugyan segíts már meg , vess ki az emberekre adót, stb... Még jó hogy nem Pesten élek.
2012. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb disznóság, hogy úgy fogalmaz: mindenki, az Bp. útjait használja.

Vagyis aki vidékről (többszáz km-ről) autóval felmegy Pestre, (pl. mozgásképtelen beteget visznek havonta kezelésre stb.) akkor őneki ez ugyanúgy havonta tízezer, mint aki nap mint nap használja az utakat Pesten.

No ez a disznóság!!!

2012. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt 100%, hogy nem fogják bevezetni. Nem kell előre stresszelni.
2012. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
és az ember ez a balga azt hiszi soha nem jöhet már sz@-abb világ
2012. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem fogják bevezetni??? Arra ne vegyetek mérget!! Én már erre őszintén nem tudok mit mondani... 32milliárd jön be állítólag, de őszintén, mennyi pénz kell már??????????

rendszám csere is több 10 milliárdot fog hozni... BENZINT érdemes szóba hozni?? a fizetések még mindig lent vannak, különböző havi fizetések el vannak törölve, de nem még így is szarul áll Magyarország...

2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem érint szóval hidegen hagy engem, de pestiek nektek azért drukkolok, hogy az ők "hülyeségeiket" ne veletek fizettessék meg.
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Számomra az gyanús eléggé, hogy az állam ugyanannyit kap adó formájában a munkavállalók után, mint maguk a munkavállalók. Aztán ott van a 27%-os áfa és 65%-nyi adó az üzemanyagon. Namármost én keresek mondjuk 70-et nettó, akkor az állam kap 70-et. Köztudott, hogy ennyiből nem lehet sem megélni, sem félretenni, tehát biztos elköltöm az egészet minden hónapban. Ez azt jelenti, hogy a fizum további 27%-át az államnak adom. Így már csak 51 ezer forintot tudok tisztán elkölteni, míg az állam 88 ezret keresett rajtam. Ha a fizetésem több lenne, akkor legalább a 20%-át üzemanyagra kéne költenem az adók miatt. Így mondjuk 120 ezer forintos fizetésnél, 24 ezer elmegy benzinre amiből az állam 15 ezret kap. Így keresne rajtam 160 ezret, míg nekem maradna adók nélkül tisztán 80 ezer !!!
2012. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És erre ki jelenti az állam, hogy aki kb 80 ezer körül keres az már jól kereső munkás... SZÁNALOM!!!
2012. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!