Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek várható dolog,...

Szerintetek várható dolog, hogy a közeljövőben be fog következni Magyarországon, vagy bármely más európai országban egy 1979-es iráni forradalomhoz hasonló forradalom vagy fordulat?

Figyelt kérdés
Amiben az amerikai kultúra által befolyásolt, internacionalista, dekadens életmódot fel fogja váltani a hagyományőrző, nemzeti, erkölcsös életmód?
2012. jan. 31. 20:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%
Meg még annyit, hogy kit érdekelnek a falvak, amikor az európai országokban magas az urbanizáció, városban többen élnek, mint falun. Ott pedig nem bohóckodnak néphagyományokkal.
2012. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet úgy élni ahogy te jónak látod? Hagyományőrző vagy? Jó neked, járj olyan klubbokba, hallgass magyar zenét, járj magyar ruhában. Kész.

Én nem vagyok hagyományőrző? De nemám. Akkor nem fogok népzenét hallgatni. Ilyen egyszerű. Van jogod megmondani hogy mit csináljak? Nincs. Én sem mondom meg hogy te mit csinálsz, mert rohadtul hidegen hagy, egészen addig amíg nem basztatsz engem.

2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, már látszanak a jelek. A kérdés csak az hogy a 3. világháború vagy egy kapitalizmus ellenni globális forradalom fog előbb kitörni.
2013. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 feketeszakáll ***** válasza:
Ezen gondolatok és kérdések felvetése jogos szerintem ! Irán sem véletlenül jutott el oda hogy fellázadt ! Ha megnézzük hogy hogy miként is működött az államhatalom Iránban a Sah alatt és megkaparjuk a felszínt akkor látjuk azt hogy nem volt véletlen az események ilyen irányú alakulása Magam nem vagyok sem rasszista sem háború párti de attól ki tudok egy "kissé" akadni mikor azt hallom hogy az USA a szabad világ egyetlen védelmezője és csak ők a letéteményesei a szabadságnak na ne ez nagyon álszent és undorító megállapítás !!!! Miért is? Soha egyetlen ország sem avatkozott be még ilyen agresszív és közvetlen módon országok belügyeibe /akár a Hitleri Németország /mint azt az USA tesz és tesz mindenkor az igazság bajnoka szerepében tetszelegve nem tartom őket különbeknek a náciknál bizonyos szempontból és nem is csodálkozom azon hogy a terrorizmus elsődleges célpontjává vált! Hiszen gazdasági érdekeik védelme átlép minden józan határt ! Persze magam ELÍTÉLEM A TERRORIMUST ANNAK MINDEN FORMÁJÁT AKÁR TETLEGESSEN AKÁR GONDOLATI ÚTON TÖRTÉNIK AZ MERT AZ NEM MEGOLDÁS CSAK KÁOSZT ÉS PUSZTULÁST HOZ AZ EGYSZERŰ ÉS ÁRTATLAN TÖMEGEK SZÁMÁRA!!!!!! Elgondolkodtató dolog az hogy egy önmagát szabadnak és gáncsnélküli lovagnak beállító ország miközben önmagát a legfőbb jónak állítja be nem igazán tesz semmi igazán hatékonyat az egyre terjedő Amerikai Náci Párt ellen a KUK KLUX CLAN ellen továbbá azon szervezetek ellen amelyek nyíltan szélsőségesek miközben tőlünk elvárja mindezt hogy lépjünk fel ellenük !!! Az USA rendelkezik a világ legnagyobb és leghatékonyabb hírszerző szervezeteivel és azok probléma megoldó képességeik sem elhanyagolhatóak és nem hiszem el hogy nem tudják ezen problémát egyszer és mindenkor megoldani belföldön ! No persze lehet hogy nem a hírszerzés a gond hanem a liberalizmus? Egyre inkább kezd bennem az a gondolat alakot ölteni hogy a liberalizmus =anarchia/káosz szabad rablás minden hagyományos érték végletekig való elutasítása jó ez a világnak? Sőt tovább gondolva a dolgot liberalizmus=nácizmus=komunizmus=anarchia? Nem tudom mindenesetre baj van a világban jobban oda kell figyelni a káros folyamatokra! ui: nem vagyok USA ellenes és támogatom a demokráciát de nem tartom helyénvalónak annak gyakorlását erőszakkal az értelem kerüljön előtérbe végre!
2015. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!