Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adnátok jó tippeket, amikkel...

Adnátok jó tippeket, amikkel össze lehet zavarni a trollkodókat és a múltban élőket?

Figyelt kérdés
Mind a kettőre adhattok, de ha csak az egyikre tudtok, az se baj. Nem kell fukarkodni a tanácsokkal.
2012. febr. 2. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Összezavarni? Ezt, hogy érted?
2012. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Összezavartál.
2012. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd, el, ha kezdő vagy, egy troll előbb zavar össze téged mint te őt :)
2012. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Van pár tippem:


- Ugye, hogy mennyivel jobb volt a szocializmusban?


- Miért nem veszitek észre, hogy a mocskos ballib média kiöli belőletek a nemzeti érzelmeket? Ha nem így lenne már rég visszavettük volna erővel az elcsatolt területeket.

2012. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy múltbaélő?


Mindenki a jelenben él?


Csak vannak akik a múltrendszert is ismerik mert éltek és dolgoztak benne, van tapasztalatuk, és nem csak a levegőbe beszélnek!


Én pld elég idős vagyok ahoz hogy kellően reális képem legyen a legvidámabb barak időszakáról.

Viszont elég fiatal vagyok ahoz hogy ne legyek leragadva.

Számtalanszor dolgoztam az Eu sok tályékán, és sz Usa ban is néhány hónapot. Mindíg a magam ura voltam, ezért a vállalkozósdi is ott van valahol bennem.

Nem vagyok képzetlen sm forma.


Az az, nem lehet rámsütni hogy "múltbanélő"!


Viszont teljesen reálisan látom hogy az elmúlt 22 év kidobott idő volt, és a milló privatizálás stb csak kidobott pénz.


Igen, én merem vállalni hogy aki a múltrendszerben dolgozott mint a gép, az előrejutott.

Ez nem azt jelenti hogy hüde faca volt, mert megvoltak a korlátai és az árnyoldala is.


Az az, lehet hogy az a rendszer nem volt a legjobb, de ez még sz@rabb is sajnos. Az az semmit nem haladtunk előre a társadalom széles rétegeinek a hasznát és lehetőségeit tekintve.


Én is akkor éltem a legjobban, amikor félig legális üzleteket csináltam. Amikor tisztességes munkával akartam előrejutni, az csak elfecsérelt időnek bizonyúlt, ami ahoz elég volt hogy éldegéljek, de haladni 1 cm sem.


Persze biztosan vannak olyan szerencsések akik nem így érzik, de sajnos ők nagyon kevesen vannak. A társadalom max 20-25%, ami kevés a boldogsághoz. És ha még ez nem lenne elég, a tendencia az, hogy nem hogy ez a 210-25% bővűlne, hanem inkább szűkül, az az egyre csak szvrabb minden.

2012. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És a balliberális katasztrófa ellen tudtok valamit, persze a Fideszes ellen is "bár az fele annyi kárt okozott".


Ugyanis abban hogy itt tart az ország, és hogy úgyérzik az átlag emberek hogy semmivel nem jobb ma, abban meghatározó szerepe van a balliberális politikai elitnek.


Mit kellene tenni, hogy összezavarjátok a "múltbanélőket"?


Olyan politikát, gazdaságpolitikát fogytatni, aminek az az eredménye hogy a társadalom átlag széles rétegei előre haladnak.


Semmi mást!

2012. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:
100%

Mondom a frankót!

Állj egy magaslatra, és két karod lengetésével zavard őket, ezzel egyidőben zavarod a Szabad Európa Rádió adását is!

Kettős haszon.DD)

2012. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sz1u ***** válasza:

Törölt(tett)é(te)k a válaszomat, de újból leírom:


Számukra az volna a káosz, ha megszűnne pl. a Kuruc és a Barikád.

2012. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!