Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit fogadnátok el szomszédotok...

Kit fogadnátok el szomszédotoknak? Egy átlagos "árpádsávost", vagy egy átlagos romát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 15:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
"árpádsávost"
2009. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Én is egy "árpádsávost".
2009. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, hogy azért, mert nem kell attól tartanom, hogy egyszer csak gondol egyet és kirabol. (Sajnos sok rossz tapasztalatom van, volt olyan roma, akit a barátomnak gondoltam, mégis meglopta a családomat.)


Előző

2009. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Egyiknek sem örülnék. Az átlagos roma éjfélig bulizna huszadmagával, és eltűnnének a dolgok a házból, az átlagos árpádsávos meg olyan dolgokat mondana, amiktől égnek áll a hajam, plusz a haverjaival rémisztgetné a környéket.

Kedves kiíró, melletted lakott már egyik vagy másik? Az az érzésem, még nem.

Az élet gyakorlati ügyek halmaza, nem elmélet. Tessék a bűnelkövetőket elkapni. Tessék az iskolában renitenskedő gyerekeket kezelni. Tessék az iskolából kimaradóknak utána menni, hasznos szakmát adni nekik. Tessék szimpatikus romákat szerepeltetni a tv-ben és a színházakban. Tessék kikövetelni a kötelező integrált roma-nemroma tantervet kultúrantropológiai ismeretekkel. Ettől változhat a helyzet, ha egy együttműködő társadalom akarja. Addig meg sírás lesz és fogaknak csikorgatása.

2009. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Árpádsávosat .


Mit nem akar hallani fehér ember a cigánytól?

Jó napot szomszéd.

2009. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem árpád-sávosnak írják?


Legalábbis a kurucon már ezeréve azzal oltják az SZDSZ-t, hogy nem tudnak helyesen írni.

2009. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

jajj nem tudom lehet inkább elköltöznék.. az árpádsávos is behülyülhet ha rájön h.nem osztom a nézeteit és leveri a vesémet,sajna ők is túl agresszívek és szemellenzősek..

aki nincs velük,az ellenük van...

nem tudom...komolyan:O

2009. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen Árpád-sávost!
2009. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Érdekesek a válaszok... Én is árpád-sávos vagyok (ami a nézeteket és a szimpátiát illeti), hordok is egy árpád-sávos karkötőt. Mégis egy szolid lánynak tartanak, nem hordok fekete ruhát, nem szólogatok be senkinek, jól tanulok, jól kijövök az emberek többségével, nem randalírozok, kedvesen el tudok cseverészni a mszp szavazó nagybátyámmal is.


Magamból kiindulva ezért nem értem, miért mondják az emberek minden "árpád-sávosra", hogy agresszív és leüti a veséjét, ha nem osztja a nézeteit? Rengeteg hozzám hasonló árpád-sávost ismerek, akik nem a randalírozós fajtából valók. Szerintem egy "átlagos árpád-sávos" olyan, mint én (épp azért mert átlagos, nem "huligán"). Velem mi lenne a bajotok?

2009. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha balról az egyik a szomszedod, jobbról a másik, melyikuket hivnád át kerti partira?:) A hozongos kopasz sorszagu focihuligant vagy a tuningladabol este 10-kor romapopot uvolteto susogosnacis csavot?:) Ki hozna a sort, kire biznad a szalonnasutot? Bemehetne-e a lakasba pisilni? Sztereotipiak.

Ha normalisak, barmelyik johet, sot akar mindketto:) Ha meg gazosak akkor egyik sem.

2009. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!