Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Nagy magyar" Jobbikosok! Mit...

"Nagy magyar" Jobbikosok! Mit szóltok, hogy akik ott voltak a színházi tüntetésnél, azt se tudták miről van szó, vagy hogy miért tüntettek?

Figyelt kérdés

Mielőtt menne a szitkozódás,elárulom,hogy egyik pártot se támogatom és a bal oldalt kifejezetten utálom...Rengeteg dologgal értek egyet a Fidesszel,és a Jobbikkal,de be kell látni,hogy a Jobbikosok közül elég sokan műveletlenek/buták,és csak ordibálni tudnak..


Itt egy videó(van több is): http://www.youtube.com/watch?v=F35KlucC27A&feature=related



2012. febr. 5. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Ti nagy fideszesek!

A békemeneten szerintetek tudták miért mentek tüntetni? Ennyi hülye embert..

2012. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kezdődik az egymásra mutogatás....:) Mondtam egy szóval,h fideszes vagyok???Én csak a kérdésre szeretnék választ kapni,nem mást felhozni :)
2012. febr. 5. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el nekem a békemenetes sztorit ..ott kicsit többen voltak,sok hülye ..
2012. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

A békemenetnél volt ingyen zsíros kenyér, azért voltak sokan ugye, éhes a nép.

Ezek az értelmetlen tüntetések meg a Dörner kinevezése és az azzal járó hiszti csak arra jó, hogy eltereljék a figyelmet a valódi, súlyosabb problémától. Ezt nem veszitek észre? Odadobtak egy gumicsontot és most azon rágódtok.

2012. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
És szimpatizánsok alapján eldönteni hogy milyen a párt..Ez is vicces.Ha így lenne akkor az összes fideszes cigány illetve 70 iq alatti személy lenne aki tv-ből tájékozódik,gyurcsány pártja meg mind legalább 60 éves..
2012. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
IStenem.........Engem nem érdekel ez a békemenet....Majd utána olvasok,és felteszem azt a kérdést is...Én csak KONKRÉTAN erről szeretnék kérdezni,h mi a véleményetek...De látom semmi esély rá :D
2012. febr. 5. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Mindkét esemény lényege kb ez volt.


Hírlevél: GYERE MERT JÓ LESZ! u.i. Táblát hozzál, tea lesz!

2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"hogy akik ott voltak a színházi tüntetésnél"


...és akkor miért nem tőlük kérdezed meg? Mondjuk a kérdés színvonalából ítélve túl sok logikát nem vártam tőled.

2012. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért abba nincs logika,hogy a TI véleményeteket kérdezem erről...:)?
2012. febr. 5. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, én is megnéztem ezt a videót, és fogtam a fejem a sok hülyeségen.

Mindenki ott ordibál a színházról, miközben a kutyát se érdeklnek a jelen lévők közül a darabok. Valószínűleg ezelőtt, és ez után se lesznek színházba járók.

Politikai mocsok az egész. Jobb VS ballib.


Én szeretem azt a színházat, eddig is sokszor voltam ott, és majd most is megyek.

Ez most egy jó kis oltogatós videó a nemzeti oldalra nézve, de megjegyzem, hogy a többi párt támogatói közül is rengeteg "butább" arcot ki lehet emelni. Lásd pl MSZP fanok, átlag életkor 60+. De Fidesz rendezvényen is szoktak lenni olyanok, akik Viktort magát Jézusként tisztelik. Ilyen ez.


Egy Jobbikos...

2012. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!