Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MALÉV! Lehet, hogy egy összees...

MALÉV! Lehet, hogy egy összeesküvés áldozata lett?

Figyelt kérdés

Haloványan, de kirajzolódik egy kép, ezt erősítsétek vagy cáfoljátok már meg?!


időben visszafelé:

2012.02.04

rianair bejelenti hogy új központot nyit Budapesten

[link]


2012.02.03 este

Máté Gábor, a Sky Alliance Zrt. igazgatótanácsi elnöke szerint az sem kizárt, hogy szándékosan döntötték be a Malévot.

[link] (utolsó videó)


2012.02.03 napközben

csábíthatják a Malév-pilótákat

[link]


2012.02.03. 10:49

szállodákat is bedönthet a Malév-csőd

[link]


2012.02.03 10:29

világhír a MALEV csőd

[link]


2012.02.03 hajnal

"A légitársaság igazgatóságának hirtelen hozott döntését az váltotta ki, hogy Tel-Avivból a Malév-járat nem indult el, ugyanis a cég már nem tudta kifizetni azt az összeget, amelyet a felszállásért kértek a repülőtér üzemeltetői."

[link]


2012.01.24

kevesebb mint két héttel a csőd előtt bejelenti a ryanair hogy visszatér Budapestre

[link]


... ??? ...


2011.07.07

izraeli hatóságok kérésére nem szállhatott fel kilenc palesztinbarát aktivista a Malév egyik járatára a párizsi Roissy repülőtéren. (Milyen jogon szól bele az Izraeli hatóság, hogy milyen utasokat szállít a MALÉV?)

[link]


... ??? ...


2010

Bajnai kormány alatt visszaállamosítják a MALEV-ot, de 5%-nyi arany részvény a Vnesheconombank (Boris Abramovich cége) tulajdonában marad, ami továbbra is teljes beleszólást enged a MALEV ügyeibe. (Egy ariropot minibuszos mondta nekem, h A MALEV 17 Miliárd Forintnyi adósságából 92 Miliárd Forintnyi adósságot keletkezett ez idő alatt)

[link]


[link]


2007

Gyurcsány kormány alatt törvény ellenesen privatizálják a MALEV-ot. Az új tulajdonosa egy a Boris Abramovich érdekeltségi köréhez tartozó cég lesz. (Abramovich orosz maffiavezér lehetne akár izraeli állampolgárságú is de MSZP-s kapcsolatai is vannak)

[link]

[link]


... ??? ...



2012. febr. 5. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy a kormány anno adott kölcsön a malévnak egy elég nagy összeget. Ezzel a kölcsönnel állítólag több gond is volt meg valami nem volt szabályos vagy mi. Most ugye jött az IMF és hát a Malévtól kérték vissza valószínűleg a pénzt amit egyértelműen nem tudott fizetni, csak úgy ha becsődöl.. valami ilyesmi volt állítólag.
2012. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
egyszerűen csak túl sokat loptak
2012. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
76%
a malév sorozatos rossz gazdasági döntések áldozata lett, nem összeesküvésé... de könyörgöm ebbe ne lássunk már zsidó világösszeesküvést, mert mentem kifutok a világból a hozzád hasonló ökröktől.
2012. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 %-os részvénnyel nem sok beleszólása van az ügyekbe senkinek. A Fidesznek sincs beleszólása a MOL-ügyeibe,pedig ők több részvénnyel rendelkeznek.

Az izraeli hatóságok nem abba szóltak bele,hogy kit szállíthat a Malév. Hanem abba,hogy kik hagyhatják el az országot. Ezt sok állam megteszi.

Amit összehordtál,az ostobaság. Igaza van az előttem írónak,hogy rossz döntések sorozata vezetett idáig.

2012. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Észrevetted, hogy Orbán a főpolgármester? Hát akkor ne csodálkozz ő ezt is elcseszte
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

- köszönöm az első hozzászólónak az információt, jó lenne vmi kis pontosítás, hogy mikor, melyik kormány, meg mennyit?


- tetro

én nem szeretném azt látni! De a "sorozatos rossz gazdasági döntések"-et kik hozták? Meg ki fogja a legnagyobb hasznot húzni ebből a csődből?

[link] (talán akik mindig másra mutogatnak?)


"Pénteken reggel leálltak a Malév gépei, értesüléseink szerint a légitársaság nem tudott kifizetni egy 30 millió eurós biztosítékot."

[link]

kizárt, hogy ennyivel tartozott volna a Malév a tel avivi reptérnek, miközben a "A magyar légitársaságnak nincsen tartozása a dublini repülőtér felé."

[link]

2012. febr. 7. 02:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne hagyd magad. Nem vagy ökör, a tények magukért beszélnek. Viszont nem látom azt, hogy a zsidóknak olyan nagy érdeke lett volna ez a csőd. Inkább a konkurenciának mint a WizzAir vagy még inkább a Ryanair. Mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy a Malév nem áll valami jól. Elég volt néhány telefont elintézni bizonyos embereknek, hogy meggyőzzék a befektetőket, hogy szálljanak ki, mivel nekik sokkal jobban megérné egy anyagilag stabilan álló légitársaságba befektetni. A többit a ti fantáziátokra bízom... Nem igaz, hogy tiszta ez az ügy!
2012. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást!

Inkább egy kicsit magamba szálltam, nem akarok zsidó ellenes lenni ... és ahogy visszanézem eléggé antiszemita módon írtam. Azóta már rájöttem, hogy a zsidóság sem olyan egységes mint amilyennek mutatja magát, hisz őket is az orruknál fogva vezetik.

És igaz ami igaz, túl sok összeesküvés elmélettel foglalkozom ... de még így is, hogy sok néhány pontban ellentmondanak egymásnak, több igazságok látok bennük, mint a akár történelem könyvekben, vagy a hírekben ...

2012. márc. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!