Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok hogy a Magyar...

Orbán kérdése:

Mit gondoltok hogy a Magyar állam eleget tesz a utcán élő kért ( az úgy nevezet koldusokért )?

Figyelt kérdés

Egy kis teán és zsíros kenyéren kívül nem lehetne értük többet tenni

Inkább nekik kéne lakást adni mint a Cigány oknak



2012. febr. 4. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyik állam sem tesz eleget.

Nem a hajléktalan szálló a végleges megoldás, de sajnos a nagy osztogatásokban ilyenek kigondolására még nem jutott idő.

2012. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy kerül utcára valaki? Nincs egy barát, vagy egy családtag aki befogadná két hónapra még telik albérletre? Milyen ember lehet az ilyen?
2012. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Mit kért az utcán élő?


Én az analfabétizmus felszámolását kérném számon az államtól így a XXI. sz. hajnalán.

2012. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt önnek kellene tudni miniszterelnök úr........ Egyébként meg ki tudja ki miért került az utcára. Azt mondjuk én sem értem hogy miért nem mehet egyikük sem pár napra rokonokhoz. Biztosan van oka ennek is. Egyébiránt bárki mehet szálláshelyre a hideg elől, de sokakat még erőszakkal sem lehet odavonszolni. Velük nincs mit kezdeni. Lakásokat meg nem lehet csak úgy osztogatni minden rászorulónak, mert akkor a még éppen hogy csak fizetni tudó hitelesek is mehetnének ugyanezért a kormányhoz. Azt hiszem mindenki tudja hogy ez nem így működik. Az viszont megint csak fals elképzelés hogy a cigányok lakásokat kapnak. Nézz szét néhány helyen a romhalmazokban kik élnek főleg.
2012. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg elbontják a kunyhóikat, és kriminalizálják őket. Hogy egyébként mennyi szálló van, és azok milyen színvonalúak azt nem tudom, ahogy azt sem, mennyit költ az állam hajléktalan ellátásra.
2012. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Koldus?

1. Nem neki adsz, hanem a futtatóinak. Ha nem lenne koldusmaffia, verekednének a helyért. Csakhogy azok ki vannak jelölve.

2. Egyikük sem cserélne veled, vagy velem, ha belegondolsz, ezt be fogod látni!

3. Jó bulinak indult nekik a csövezés, de télen vannak hátrányai, emiatt hagy ne sajnáljam egyiket sem.

4. Lehet, hogy már tényleg nincs otthona, de hogy egy rokona sincs, aki befogadná, azt csak az életvitelének vagy a jellemének köszönheti.

5. Nagyon nagy részük vidéki, olyan városokból jöttek fel csövezni, ahol kevesebbet lehet tarhálni.


Amelyikre ebből egy sem igaz, az kb. 1%-uk! Ők tényleg áldozatok, de nem ők dugják be az autó ablakán a fejüket reggel részegen.

2012. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek nem egy embert,aki azért lett hajléktalan,mert elvesztette a munkahelyét,vagy a felesége elvált tőle és anyagilag kifosztotta. Akinek havi 40-50.000.- Ft-ja marad,az nem tud ebből lakást bérelni,és meg is élni.

Rokonok? Ha vannak is,azok többsége is szűkösen él,többségük albérletben. Oda hogyan fogadnának be még valakit? Munkát pedig vidéken nagyon nehéz találni.

Aki az utcára kerül,sokszor azért kezd inni,mert az ital melegíti.

Nem olyan egyértelmű,hogy minden hajléktalant el kell ítélni.

Az állam pedig a szőnyeg alá söpri a problémát.

2012. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akit a rokona elküld, azt a személyisége miatt teszi. Én nem tudnám egyik hozzátartozómat sem úgy elküldeni, hogy bizonytalan a jövője. PL. egy állandóan részeg arcot senki sem szeret tartani.
2012. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!