Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lapul Orbán? Nem kéne...

Hol lapul Orbán? Nem kéne valamit mondani a Malévval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hírekben csak azt hallani, hogy 3 cm hótól megállt az élet, és hogy Ödönke a víziló előbujt a barlangból, tehát még hosszú lesz a tél!
2012. febr. 5. 18:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Mondott valamit, pénteken a rádióban.
2012. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
38%

"Még is mit kellene? MEG VOLT TILTVA, hogy bele avatkozzon az állam a versenyszférába."


A tisztességtelen versenyelőnyhöz juttatás minek számít?:)


Minek nyilatkozna ,minden világos egy életképtelen vezetéssel amit 20 év alatt 18 -szor cseréltek [mindegyik távozásakor busás végkielégítéseket szórtak el.]rendelkező veszteséges vállalat csődbe ment.Nem lehet kire fogni ,nem lehet elsumákolni. Az elmúlt 22 év hibája,mindenki vastagon benne van.Bármit is mond [az elkúrtam-ot leszámítva] csak a saját népszerűségét fogyassza.

2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
javítás 20 év alatt 16 csere*
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Igen utolsó a saját népszerűségét fogyasztja? Hmmm ki nem sz@rja le!

Nem Ő aaaaaaa Miniszterelnök, nem kéne valamit röfögnie?

2012. febr. 5. 19:57
 15/38 escrogar ***** válasza:
100%

Jelzem, hogy minden héten beszél a rádióban.


Ez egy rohadt időzített bomba volt. A BA Zrt. privatizációja (amellett, hogy hatalmas hátrányt okozott) elképesztő gusztustalan volt. 5%-os részvényes birtokolt vétójogot (ezek után bizonyosan más részvényesek nem fognak jönni), és 400-500 milliárdos kártérítést érdemel a légi forgalom csökkenése esetén (ez törvényszerű, a MALÉV 40%-os arányt birtokolt itt). Az vezetett az összeomláshoz, hogy jogtalan állami támogatást kapott a MALÉV, és ezt most vissza kell fizetni. Oszkó Péter persze nagyon okos, hogyan lehetett volna megoldani a helyzetet, vajon ő miért nem tette meg? Miután elindult az eljárás jó ideje, utána már nem lehetett mit tenni, mint várni.

2012. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen nem értem, hogy mit nem lehet azon érteni az Eu fan balliberális hozzászólóknak (tisztelet a kivételnek), hogy az Unió megtiltotta, hogy az állam támogassa a Malévot, sőt még arra kötelezte a Malévot, hogy fizesse vissza azokat az állami támogatásokat, amiket már jóval az Orbán-kormány előtt (és azután is) jogtalanul felvett a Malév!


KEdves értetlenek és mindent jobban tudók. Nekem nincs bajom azzal, hogy utáljátok Orbánt, de legyetek szívesek észérvekkel kifejteni, hogy ti Orbán helyében most mi a búbánatos nyavaját tettetek volna, hogy ne menjen csődbe a MAlév? Beintettek az Eu-nak? Nincs elég kötelezettségszegési eljárás ellenünk? Hiányzik, hogy ugorjon az IMF-szerződés és a forint megint a mélypontra zuhanjon? Vagy csiribá csiribú varázsoljon, hogy repüljetek repülőgépek üzemanyag nélkül és pilóták nélkül? Komolyan kérdem! MIT KELLETT VOLNA TENNIE ORBÁNNAK ÉS A FIDESZNEK, HOGY MEGAKADÁLYOZZA A CSŐDÖT! Osszátok meg velünk hatalmas bölcsességeteket!

2012. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
25%

őőőő..nem is tudom nem kellet volna állami támogatásokat osztogatni másfél-két évig és akkor már túl lennénk rajta ...Esetleg valami értelmes ötletet is ki lehetett volna gondolni.


Más ötletem nem igazán van ,mert engem nem ezért fizetnek hogy ezen rágódjak:)

2012. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nos ebben van valami. Ha megse próbálják megmenteni a Malévot, akkor igen, már két évvel korábban becsődölt volna. De akkor nem Orbán lenne a hibás, kérdem én? Hogy bezzeg a Gyurcsány fizette rendesen az álllami támogatást a Malévnak, dehát az Orbán meg csődbe vitte rögtön! Viszont az én másik kérdésem, honnan lehetett volna tudni, hogy ennyi év után, most egyszer az Eu majd hoz egy ilyen döntést? Mert így utólag én is azt mondom, hogy annál jobb lett volna, minél hamarabb becsődöl.


De az eredeti kérdésem nem így szólt, hanem úgy, hogyha ORbán a felelős azért, hogy csődbe ment a Malév, mit tehetett volna azért, hogy ez nem történjen. Te nem tudod mert téged nem ezért fizetnek. Én sem tudom mert engem sem ezért fizetnek. A bökkenő az, hogy Gyurcsány, Bajnai az Lmp-sek (nem tudom most ki náluk a góré) de még Vona se tudja, pedig mindet pont ezért fizetik. Akinek nincs jobb ötlete az viszont ne bíráskodjon és ne tolja másra felelősséget. Nekem ez a véleményem.

2012. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Kedves ebcsont!


Talán nem kellett volna eladni? (ja hogy ki adta el először?) ..kicsit szelektív a memóriám, ne haragudj...


Ja hogy nem tudtak lehúzni még egy bőrt?..jah akkor meg van bocsájtva a csőd!

2012. febr. 5. 23:19
 20/38 anonim ***** válasza:
85%

"Talán nem kellett volna eladni? (ja hogy ki adta el először?) ..kicsit szelektív a memóriám, ne haragudj..."


Megértem, balliberálisokkal ez gyakran megesik. De tényleg semmi gond, segítek. 2007-ben adták el Gyurcsányék az oroszoknak. De rakok ide neked linkeket, mert még azt gondolod, hogy az ujjamból szoptam (nem jobboldali portálokról van szó).

[link]

[link]


"Ja hogy nem tudtak lehúzni még egy bőrt?..jah akkor meg van bocsájtva a csőd!" Még most sem értem mit nem értesz azon, hogy az Eu tiltotta meg a Malév pénzelését. Szíved joga, hogy megbocsátod e ezt az Eunak vagy sem. Sajnos pénzügyi zsarolással most szinte mindenbe bele tudnak itt avatkozni úgy tűnik.

2012. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!