Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek ma hazánkban a "verseny...

Melyek ma hazánkban a "versenyképes szakmák" és alapozhat-e néhány szakmára hivatásra egy társadalom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:12
1 2
 1/11 doboszoli ***** válasza:
100%
Érdekelne a "végezz versenyképes egyetemet" mondók véleménye!
2012. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek alllásan akkor mondanám


Politikus, Haver, Tesó, Koma, Pajtás, Sógor, Cimbi...ez eddig stimm.

Illetve

1.utcai higiéniai asszisztens alias utcaseprő

2.nemzeti aktatologató alias berakták a hevert

3.nemzeti gyermeknemző és segílykekéregető alias tudod kik

4.MÁV-nál vonatkerék pumpálási főigazgató

5.Fúrópajzs vezető

6.Utcanévtábla író és szerelő


a bohócszakmák mint időjós, és EZO-tvs sarlatán az most annyira már nem menő.


Az az igazság, hogy nem is nagyon van másra igény.

2012. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
versenyképes szakmák nincsenek. Ami van, az apuka/anyuka/koma/sógor/jóbarát hosszú nyelve, amivel a leghülyébbek is nulla szintű tudással képesek magas pozíciókat betölteni. Meg is látszik az országon. Akinek van egy csepp esze, az elmegy külföldre minimum 1200 eurós fizetésért dolgozni.
2012. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy nem a szakmákkal van a baj, henem a kereslet teljes hiányával. Nincs pén az országba és nincs semmire igény, az a nagyon szűk réteg meg akinek lenne, nem képes valódi fogyasztást generálni.
2012. febr. 7. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én programozó vagyok, itthon dolgozom, jó fizetésért, úgyhogy nem mindenki keres szarul ebben az országban. Ja, és nem ismerős, vagy haver útján kaptam állást, hanem a valódi tudásom alapján. A fizetésem pedig úgy érzem nem arányos avval amennyit dolgozok és amennyi hasznot hozok a cégnek. (csak nettó 350.000 Ft-ot kapok, gondolkozok külföldben, már kaptam ajánlatokat 2 országból is.)
2012. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pilóta, gázszerelő
2012. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

összegezzünk:



A programozó a pilóta és a gázos megél, a többi meg mehet a levesbe!

2012. febr. 7. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Én jövőre tanulok tovább, ha minden jól megy vegyészmérnöknek. Ez szerintem versenyképes, mert kevés van belőlük, de szükség meg lenne rájuk. A keresztapám vegyészmérnök. Nem tudom pontosan mennyit keres a mostani munkahelyén, de két hete utasított vissza egy hétszáz ezres állást, hogy nem nevetséges összeg a jelenlegi fizujához képest.
2012. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát... de nem lehet mindenki programozó.
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi, minden tök ingatag, még a forint is :D:D:D:D


De nem csak itt, hanem egész európában.


Máshol természeti földrengések vannak, itt meg folyamatos gazdasági földrengések, aztán maradjon talpán aki tud, vagy ha már a földre került álljon fel ha képes.



Nemrég hallottam a rádióban, hogy a családjogon változtattak!

Szülők is örökölhetnek, ha nincs más egyenesági hozzátartozó.


Ez rendkívül jótékony hatással lesz majd a vaskorban nevelkedett ostoba paraszt anyósok zsarnokhatalmára.

2012. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!