Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz el fogja ismerni,...

A fidesz el fogja ismerni, hogy azért hagytak 100 állami jogász és 250 állami közgazdász képzést, hogy ne lehessen azt nekik mondani, hogy ezekre a szakokra bevezették a tandíjat?

Figyelt kérdés

AMi persze igaz, mert akinek nincs pénze az nem fog bekerülni, még ha ötös is mindenből.


Orbán elismerte, hogy le kellet volna vinni 0-ra a jogászok képzését.

[link]


2012. febr. 9. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azért a saját magát is viccoldalnak nevező képviselőfunkynak bármelyik írását is komolyan venni az epic fail. Csodálkozik még itt valaki azon, hogy hülyének nézik az emberek nagy részét a politikusok? Totál igazuk van :D
2012. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én még nem a bolognai rendszerben kezdtem. Azt nem nagyon ismerem.
2012. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

Az okoskodó fröcsögőknek elmondanám, hogy pl. pont az USÁ-ban tanul 3 régi ismerősöm (7-8 éve költöztek ki a családjukkal) és szinte 100 %-ban államilag támogatott képzésben tanulnak (pedig mint láthatjátok,nem született amerikaiak, nemrég kapták meg a végleges állampolgárságot).


hogy európai példát is említsek,pl. Ausztriában tök ingyenes a felsőoktatás minden EU állampolgárnak (!), vaagy épp Németországban valahol ingyenes, valahol fizetős, de a fizetős feleannyi, mint itthon az én szakomon lenne nekem, ha költségtérítéses lennék.


Ennyit erről.

2012. febr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"viccoldalnak nevező képviselőfunky"


Épp nem vicc oldalnak titulálja magát.

Ha elolvasod a cikket, a valóságot közli kis humorral fűszerezve.

2012. febr. 10. 16:26
 25/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást.
2012. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az utsó felpontozást viszont tényleg köszi :)
2012. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!