Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtátok, hogy Morvai Krisztin...

Tudtátok, hogy Morvai Krisztina férje Baló György?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy tudtam. Na és?
2009. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Sokszor említették a médiában.
2009. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak mégis tudjátok, hogy melyik oldalon áll.
2009. jún. 2. 20:00
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen. És?

Ők jelképezik azt, hogyan kéne kezelni átlag szinten a politikát.

Ők aztán ellentétes oldalon vannak, mégis egy pár!

2009. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
érdekes egy házasság lehet...
2009. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nem ilyen az egész Jobbik!
2009. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

A helyzet azért érdekes, mert ha az én feleségem Lendvai Ildikó lenne, én meg a Fidesz oszlopos tagja, akkor sokan kételkednének az épeszűségemben vagy az őszinteségemben. Nos, Krisztinával hasonló a helyzet, s bár állítólag egy otthonban de külön él Balótól, azért én nem bíznék a hölgyben. Nem úgy Balczóban, aki azt is éli, amit hirdet. Ő egy igazi hiteles ember, s kár lenne érte, ha bepaliznák - a választók 10%-ával együtt.

A radikális megoldások vonzók, csak nem működnek a gyakorlatban. A Fidesz lassabb, de működőképesebb programot hirdet.

Fontoljátok meg a következőt: 1. a Jobbik megkapja az 5% feletti eredményt, bejut az Európai Parlamentbe. 2. Az első néhány hozzászólásuk után Mo. fasiszta hírbe kerül, és elszigetelődik (ebből a szempontból mindegy, hogy a Jobbik tényleg fasiszta-e, szerintem nem, de már láttam a nemzetközi propagandagépezetet működés közben). 3. A magyar baloldal kikiáltja magát a fasizmus elleni harc bajnokának 4. Az MSZP-SZDSZ jövőre ismét megnyeri a választást, a Fidesz ismét veszít, és vele mi is.

Nem túl biztató, hiába kap a Jobbik is szerepet, az csak a beszélő bohóc szerepe lesz.


Nem könnyű ez ellen tenni. Annyit lehet, hogy a Jobbikot diplomáciailag is vállalható megfogalmazásokra ösztönözzük. Pl. a nemzeti érdek képviselete rendben, a cigányok oktatása, szakképzése, a bűnözés elleni harc is rendben. A szentkoronatan elavult, ásatag gondolat, a szerződések önkényes felülvizsgálata irreális, a társadalomra nem lehet felülről értékrendet kényszeríteni. Segítsetek, hogy a Jobbik vállalhatóbb legyen, különben zsákutcába viszitek az országot.

2009. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Az Orbán Viktor unokaöccsének a bátyjának a menye meg mszp-s...
2009. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen én is tudtam és nem is látok kivetnivalót benne.

A párommal mi sem vagyunk feltétlenül azonos állásponton, de ez nem mehet a kapcsolatunk rovására.

Morvai és Baló két különböző magafajta ember aki vállalja és hirdeti azt amiben hisz. (Az ellentétek vonzák egymást!?)

2009. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Igen tudtam, és nemrégiben olvastam egy interjút, ahol maga Morvai Krisztina mondta, h' bár egy háztartásban élnek, már nem egy párként.


Off: 20:08-as! Nagyon jó volt olvasni a válaszod: végre egy gondolkodó ember! Tökéletesen egyetértek azzal, amit írtál. Remélem van remény, h' egyre többen kezdik használni a fejüket.

2009. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!