Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál a Fideszre...

Miért szavaztál a Fideszre úgy, hogy azt sem tudtad mi vár rád?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
én nem szavaztam de gondolom azért szavaztak rájuk mert azthitték tudják mi vár ránk
2012. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert sok idióta azt hitte, hogy Orbán az Igazmondó Juhász. Némelyik még mindig nem jött rá, hogy legalább annyit hazudik, mint Gyurcsány.
2012. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert szakpolitikai fórumokon mondtak olyanokat, amiket meg kellett lépni. Emlegették a svéd nyugdíjmodellt, az önkormányzati rendszer egyszerűsítését, a a korkedvezményes és rokkant nyugdíjak felülvizsgálatát, csak hogy párat említsek. Ezek biztató irányba mutattak, sajnos ezekből vagy a pocsék megvalósítás, vagy az akarat teljes hiánya miatt nem lett szinte semmi.
2012. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem Orbán régen kifejezetten szimpatikus volt.A vörös köd eloszlatása utáni években nagyon szimpatikus politikus volt , tetszett hogy lázadott a szokások ellen és hogy nagyon modern felfogású , gondolkodású volt.De ez mára megváltozott , épp olyan lett mint Gyurcsány.....
2012. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a szavazók közül egy ember sem tudta igazán mi vár a népre. Csak bízott abban hogy jobb lesz. De nem így történt. Ígérgetni minden párt tud, viszont a megvalósítás már nem megy nekik olyan könnyen, vagy egyáltalán nem is akarják megvalósítani az ígéretet. A nép csak addig jó míg "hatalomra" nem kerülnek.
2012. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy semmi ígéret nem volt.

Amikor megkérdezték őket a programjukról, kb a válasz annyi volt, hogy habla-blabla, atyala-patyala hom-hom...


Végül is azzal nem vádolhatjuk, hogy amit ígért azt nem tartotta be.. :/

Jó lenne a Fidesz szavazók is pötyögnének, és nem csak az ellenzéki topikokban írnának!

2012. febr. 13. 16:29
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Talán éppen azért, mert nem ígértek semmit és a semmiben nem volt semmi rossz, a és mindenki csak jót gondolt bele. :-)
2012. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Én Fideszre szavaztam, de nem vagyok meglepődve. Van ember ebben az országban, aki bármilyen választások előtti ígéretet vagy akármi szöveget elhisz?


Na, mert attól tényleg el kéne venni a választójogot. Választások előtti időszak = színtiszta mocskos hazugság. Párttól (és országtól) függetlenül. Amit ott mondanak, annak veszed a reciprokát, a szorzod ezerrel, és kb megkapod, amit valójában csinálni fognak.

2012. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Én a Fideszre szavaztam elég volt a szocik 8 évéből hogy eladták az országot. Viszont most amit az unió csinál, mindenbe beleütik az orrukat, uralkodnak rajtunk, bezáratták a cukor gyárainkat, a bányáinkat, megszabják hogy a tyúkok hová tojjanak. Konkrétan én azt látom ellenségünk Amerika és az unió.
2012. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

"Miért szavaztál a Fideszre úgy, hogy azt sem tudtad mi vár rád?"


Én arra szavaztam, hogy VÁLTOZÁS legyen. Ez az egy ígéret volt, amit még most is többé-kevésbé tartanak. Hogy mi változott? Gyakorlatilag minden, az alapoktól kezdve. Hogy jó-e ez a változás? Nem minden változás hoz számomra előnyt, sőt a legtöbb nem hoz.

2012. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!