Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szavaztál a Fideszre?...

Miért szavaztál a Fideszre? Változott a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Az egyetlen olyan erő volt, amely leválthatta az előző kormányt. A véleményem soha nem volt túl rózsás, és most sem az. Nem vagyok csodaváró típus.
2010. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem szimpatikus nekem, hogy egyfajta sajátos rendszert, valami "demokratúrát" alakított ki.

Most várom, hogy mi fog ebből kisülni...

2010. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Én is inkább az mszp ellen szavaztam,mint a Fidesz mellett.

Eddig szerintem jól csinálják,csak így tovább.

2010. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
épp a mai népszabiban volt, hogy a fidesz népszerűsége még mindig változatlan. csak az lmp, jobbik esett 1-2 %ot.
2010. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem a Fideszre szavaztam. Nem változott a véleményem.
2010. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
12:17 - Oké, de a kérdés a Fideszre szavazókhoz szólt, amúgy én se rájuk szavaztam, de ismerek olyant, aki igen, és megbánta (amit mondjuk megértek átlag civilként).
2010. nov. 30. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Vajon a Fideszre szavazók céltudatosan a Fideszre szavaztak, vagy az MSZP ellen?
2010. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

A fideszre szavaztam, mert összehasonlítottam az 1998 és 2002 közötti kormány teljesítményét a 2002 és 2010 közöttiekkel :))))


A véleményem nem változott, nem szépült meg a 2002 és 2010 közti kormányzásnak álcázott bohóckodás emléke számomra, nem kezdtem hirtelen úgy gondolni, hogy Gyurcsány idején nem adósodott el nyakig az ország, és nem kezdtem hirtelen azt gondolni, hogy Magyarország felzárkózása a fejlett országokhoz nem állt le 2003 után, átadva a helyét a leszakadásnak.


Szóval a véleményem nem változott. Az új kormányt eddig hármasra osztályoznám (szemben a Medgyessy-kormány kettes, a Bajnai-kormány egyes és a Gyurcsány kormány nullás alá osztályzatával), jó lépéseket tesz, de nem elég határozott, sajnos kicsit bátortalan.

2010. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
"nullás alá" ez jó bár sztem kicsit engedékeny vagy velük szemben xD
2010. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
A büdös életben nem szavaznék rájuk, mert a választási kampámuk során mindig folyamatosan hazudtak, eltitkolva valódi terveiket. Lásd a mostani lopásaikat, amihez képest minden kormány csak kisinas lehet, nem beszélve a kemény diktatúra kiépítéséről, amit pofátlanul uj demokráciának neveznek.
2010. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!