Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál a fideszre?

Miért szavaztál a fideszre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 23:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Én mondjuk nem rájuk szavaztam, de a többség gondolom az MSZP ellen szavazott.
2011. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok fideszbirka, nem rájuk szavaztam.
2011. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tagadom rájuk szavaztam, mert akkor még Ők tüntek az igazság bajnokának. Máma azért már erősen gondolkodnék h kire adnám a voksomat.Erre a négy pártra már nem, de az alakuló ötödikre meg pláne nem!!!

Ezekután tényleg marad a kétfarkú kutyapárt.??!!

2011. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
85%
Én sem rájuk szavaztam, de ismerőseim akik rájuk szavaztak, azt mondták azért hogy ne az MSZP nyerjen, mert a kevésbé rosszat kell választani.
2011. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert azt hittem, hogy jobb lesz, és bevallom, szégyellem most. El se kellett volna mennem szavazni. Kire?
2011. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Sz1u ***** válasza:
88%

1998-ban a Fideszre szavaztam, mert tettrekésznek, lendületesnek, hitelesnek tűntek. Ám hamarosan jöttek a botrányok náluk is (a teljesség igénye nélkül): Országimázs központ, Budapest minisztérium, Kaya Ibrahim, Joszip Tot...stb...stb...sokáig lehetne sorolni.


Soha többet nem fogok rájuk szavazni!

2011. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2,7 millió szavazó nagy része kényszerűségből voksolt rájuk - mint a legkisebb rosszra.
2011. okt. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Mert az MSZP szó hallatán még a volt ortodox szoci szavazóknak is a hideg futkározott a hátán, ezért nyert a Fidesz olyan helyeken is, mint Csepel, Miskolc stb., ahol addig nem nagyon rúgtak labdába.

Én mondjuk nem rájuk szavaztam, bár teljesen mindegy, ki van kormányon, egyrészt töketlen az összes párt, másrészt a nemzetközi gazdasági helyzetnek mi nagyon ki vagyunk szolgáltatva, így meg is van kötve a keze mindegyiknek.

2011. okt. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Antimod ***** válasza:
62%
Én sem a Fideszre szavaztam, de a rájuk szavazók szerintem közel 70%-a azért tette, hogy végre eltakarítsa a szemetet (értsd: szoclib kormány). Ezt jól tették, de sajnos úgy tűnik, újabb dolguk lesz. :(
2011. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nem szavaztam volna senkire, de anyámék elrángattak szavazni, mert hogy ha már van rá jogom (első szavazásom volt), akkor éljek vele. Nem is érdekelt, ki nyer, csak odatettem valahova az x-et. Szemétdombra való az összes párt.
2011. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!