Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért elég az embereknek...

Miért elég az embereknek 47000 ft fizetés 8 órás munkáért? Miért nem lehet érte harcolni, hogy több legyen?

Figyelt kérdés
Miért kell ennyi pénzt adni egy embernek? megalázó ez ez összeg azok a sok mocskos politikusok meg csak röhögnek rajtunk. Akkor a politikusok pénzét is lekellene vinni 100-ezer alá és ha neki nem tetszik akkor mehet a ahová akar.
2012. febr. 15. 12:41
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Igen, de ha elvárnak napi 8 óra munkát, akkor adják mag a törvényesen garantált minimálbért, ami jár ezután!
2012. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

közmunkából vesztek majd lakást, neveltek gyereket??


Ha így haladunk senki sem fog, se lakást venni, sem gyereket nemzeni a szegénységre mert nem lesz miből eltartani majd csak a gazdagok apolitikusok és a C fogják sz...ni a gyerekeket rakásra mert ők nem foglalkoznak ezzel. sosem volt 26000 a fizetés 8 órára mivel nem is volt csak 4 órás és az volt 26000 már bocs de el vagy tályolódva ezen a téren.

2012. febr. 15. 15:08
 23/49 anonim ***** válasza:
Mert úgy látszik mindenki meg van elégedve mindennel,akkor miért zavartatnák magukat a politikusok?Megy az a 47000Ft még lentebb is,ha senki nem lázadozik!
2012. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg visszavonnák és adnák a 28500-as segélyeket akkor meg az lenne a baj. Amúgy az állam nem munkáltató, miért adna ugyanannyi fizetést mint egy gyárban dolgozó betanított munkásnak?

Na, mindegy látom megint kezdőik a lepontozás, ha valaki szerint nem közmunkából kell élni.

2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Azért adja meg ami jár, mert a törvény így írja elő!
2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
A segély sem 28500 Ft már,hanem csak 22800 Ft!
2012. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

"Ja, értem az a probléma hogy dolgozni kell! így már világos! Egyébként ez egy segély, amiért dolgozni kell, ezért viszont többet adnak mintha otthon ülne valaki."


Nem értek veled egyet! segélyért dolgozzunk? hol vannak a rendes becsületes munkahelyek? Ahol tisztességes munkáért tisztességes fizetés jár! tiszta fideszes felfogás nagyon sajnálom ezeket az embereket, akik felmentek gyalog a parlamentbe azok szerinted nem akarnak dolgozni? hová menjünk? Ha nincs munkahely? Mond mit tudsz te az életről? Arról nem írtál akkor mire találták ki ezt az istenverte START programot? Arra, hogy mindenünk elvesszen csak nedögöljünk éhen, arra ugye?

2012. febr. 15. 15:19
 28/49 anonim ***** válasza:
24%

"A segély sem 28500 Ft már,hanem csak 22800 Ft!"


Ne haragudj nem tudtam. Életemben nem igényeltem még, pedig nem mindig volt munkahelyem nekem sem, de ha kellett mindig találtam valami alkalmit, vagy oda költöztem ahol volt.

2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

"Ja, értem az a probléma hogy dolgozni kell! így már világos! Egyébként ez egy segély, amiért dolgozni kell, ezért viszont többet adnak mintha otthon ülne valaki."


Nagyon biztos vagy a dolgodban. Sokan gondolták úgy, hogy nekik biztos a munkájuk és most ez a sorsuk. Remélem egyszer te is megtapasztalod milyen is ez! Nagyon félre állna a szád azt hiszem ha megszűnne a munkahelyed és most kiküldenének ennyiért jeget verni és havat lapátolni napi 8 órában.

2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Digo, 2 gyerekkel is költöznél a munkád helyére? Nagyon nem hiszem...
2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!