Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz hogy az mszp...

Nem dávid kérdése:

Mit szólsz ahhoz hogy az mszp ma az eu mellet szavazott az új alkotmányról és így Magyarország ellen szavazott?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 00:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Felvázolnak ennek a lényegét? Nem lesz érvényes az új alkotmány? Vagy mi ennek a következménye?
2012. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 szittyatarzan ***** válasza:
78%
Dávidtka! Mond milyen országra rontás volt már megint? Ki beszélte ez a butaságot neked kis fejedbe? Nem az országot támadja senki! Hanem az Orbán rezsimet az meg becsülendő!És valamit még jegyezzél meg, Orbán nem = Magyarország!!
2012. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
hír tvbe halottam :)
2012. febr. 17. 01:18
 4/32 szittyatarzan ***** válasza:
60%

hír tvbe halottam :)


Mit hogy Orbán= Magyarország?Az a retkes bolond törpe maximum a tokaji birtokán úr de ott se biztos:D

2012. febr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
az ellenkezője lett volna a meglepő
2012. febr. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%

Eddig is tudtam, hogy a magyarságtudat hiányzik ott a balfélen. Ezzel is bizonyították.


"Nem az országot támadja senki! Hanem az Orbán rezsimet az meg becsülendő!"


Tehát az Alkotmányt politikai indokból kell elfogadni, az alapján, hogy ki csinálta, nem az alapján, hogy mit tartalmaz? Nos akkor az 1949-es kommunista alkotmányt mégannyira sem fogadnám el, mint az Orbán-félét.


"És valamit még jegyezzél meg, Orbán nem = Magyarország!!"


Viszont nem Orbánról volt szavazás, hanem az Alkotmányról.

2012. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Jól tették! Az új Alaptörvény ellenkezik a demokratikus elvekkel! Az eddigi Alkotmány nem az 1949-es volt! Azt már a rendszerváltáskor módosították a demokratikus jogoknak megfelelően,a rendszerváltó pártok konszenzusa alapján!

Ezt nem én állítom,hanem Sólyom László volt Közt.Elnök,aki hosszú évekig volt az Alkotmány bíróság Elnöke. Ő pedig ért hozzá,és véletlenül sem lehet azzal vádolni,hogy baloldali lenne!

A jelenlegi Alaptörvény viszont társadalmi és több párti egyeztetés nélkül,csak a Fidesz akaratából jött létre. Csak azért,hogy hosszú évekre bebetonozza magát a hatalomba.

Orbán és a kormány véletlenül sem azonos Magyarországgal!

2012. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%

"A kérdező kommentje:


hír tvbe halottam :)"


Ja, hogy a Fidesz, azaz viktorka szócsöve mondta, az más, akkor csakis igaz lehet.

2012. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%

Mi ez az ideológiai ömlengés emberek?

Senki nem képes a dolgokat a maga valóságában látni?



1989 ben, nem egy új alkotmány született, hanem a régi rezsim alkotmányának egy olyan kiegyezésen alapuló módosítása, ami a demokratikus és a bal-jobb arányosságok illúzióját megteremtette. Gyakorlatilag ez is a békés és gyors átmenet egyességének a része volt valójában. "Nem tűnt fel hogy mi voltunk a blokkból az elsők akik fordúltunk? Ez nem azért volt mert a többiek aludtak, hanem azért mert gyors volt a kieggyezés!

Sorra buktak ki azok a problémák amik a baloldalt helyezték az erőtér előterébe. Most kapoitt a Jobb egy olyan felhatalmazást, emivel képes volt változtatni.

Megtette, és most a bal úgy visít mintha ölnék.

"Fordítva ugyan ez lenn, és ne képzeljük naivan hogy nem."

Az Eu is csak egy átpolitizálódott hatalomelvű és pénzvezérez bürokrácia, amit szintén tudomásúl kell venni!

Két nagy tengellyel rendelkezik és az ilyen sarkalatos pontok esetén a két pólus összezár. Arról nem is beszélve hogy Orbán a balosok háttér támogatóinak "nagytőke" is nagyon a bögyébe kerűlt több kijelentésével és effektív cselekedeteivel is.


Ha valakit nem a vak ideológia fűt, az könnyen erre a következtetésre jut.

2012. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is a jelenlegi alkotmány ellen szavaznék, noha soha az életben nem szavaznék az MSZP-re.
2012. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!