Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vesszük meg a Wizz...

Miért nem vesszük meg a Wizz Air cég lengyelekhez tartozó részét, meg vesszük meg az ukránokhoz tartozó Wizz Air Ukraine-t és tesszük meg a Wizzair-t Magyarország nemzeti légitársaságává?

Figyelt kérdés

Más olyan országok is léteznek, ahol egy fapados légitársaság a nemzeti légitársaság pl. az ukránoknál az Aerosvit, ráadásul így egy olyan légitársaság lenne a nemzeti légitársaság, aminek mindenki ki tudja fizetni a jegyárat, nemcsak a gazdagok, így szolidaritást és anti-elitizmust demonstrálna vele a magyar állam a szegényebb néprétegek felé.


Ja és ki kéne tiltani Magyarországról a RyanAir-t ami gyakorlatilag "A légitársaságok Szcientológiája" márha értitek a hasonlatot.



2012. febr. 18. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én félek hogy akkor az is csődbe menne a magyar állami mutyitól. A Wizz egy jól működő nyereséges légicég, ami ha jól hallom magyar tőke kezében van részben. A RyanAir-es hasonlatot ha kifejtenéd jobban?
2012. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

A Ryanair minden tekintetben jobb mint a Wizzair! Még nagyobb csomaggal és elsőbbségi beszállással is olcsóbb legalább 10.000 Ft-tal!


A Wizzair pedig jelenleg nyereséges, ha megvenné az állam, abban a pillanatban a mutyik kereszttüzébe kerülnének és a Malév sorsára jutna!


Nem mindenáron kell egy nemzeti légitársaság! Csak akkor ha nyereséges lenne, de a jelen helyzetben az állam rossz gazdája lenne a Wizzairnek.

2012. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Ryanair most csak azért olcsó, mert újfiú Budapesten és adómentes repjegyeket árul. Ez csak a mézesmadgaz. 2-3 hónap és adókat fog rádobni a repjegyekre, amik drágábbak lesznek, mint maga a repjegy.
2012. febr. 18. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A Ryanair most csak azért olcsó, mert újfiú Budapesten és adómentes repjegyeket árul. Ez csak a mézesmadgaz. 2-3 hónap és adókat fog rádobni a repjegyekre, amik drágábbak lesznek, mint maga a repjegy."


Elég sokszor repülök, amíg nem volt a Ryanair Budapesten, addig is velük repültem Pozsonyból, mert még úgy is jobban jártam velük, hogy Pozsonyig ki kellett buszoznom, mintha Pestről mentem volna a Wizzair-rel.

2012. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az olyan egyszerű, hogy mi -kifejthetnéd azt is, hogy ki- megvesszük?! Ki az a birka, aki elad egy hasznot hozó részvényt?!
2012. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!