Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kis közvélemény kutatás....

Egy kis közvélemény kutatás. Kire szavaztok vasárnap?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 20:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
91%
Az első oldalon kérőnek üzenem hogy én is Magyarnak vallom magam és természetesen én is változást szeretnék, de nem a Jobbikra hanem a Fidesz-Kdnp listájára fogok szavazni.
2009. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
94%
Fidesz!
2009. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
a jobbikra,eddig a fideszre szavaztam de nekik nincs programjuk a cigány erőszak ellen(még a létezését se ismerik el)nekem már nagyon elegem van belőlük!
2009. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
57%
nem tudom még, de valószínű, hogy nem is megyek el, pedig most mehetnék először életemben és régebben vártam, hogy szavazhassak, de most meg nincs kire (18 éves lány vagyok)
2009. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
52%

Az az igazság, hogy csöppet el van túlozva ez a választás. Felvilágosítok mindenkit, hogy ez nem országgyűlési választás, és Magyarország helyzetén rohadtul nem változtat, hogy kik ülnek az Uniós székekben. Az elmúlt években is jobboldali többség volt, mégsem változott semmi. Valahogy mindig ráébred a nép, hogy nem jó, ami van, de sajnos nem a rendes választáson, hanem csak az Európai Unióson... Aztán nézzétek csak meg: eljön a választás jövőre, és ugyanott leszünk, ahol a part szakad.

Mégis mit vártok ettől a választástól?!

Nagyon remélem, hogy tényleg nekünk is lesz belőle hasznunk, mert eddig sok előnyét nem láttam annak, hogy tagok vagyunk... Ha csak azt nem, hogy útlevél nélkül mehetünk határon túli testvéreinkhez... Amennyiben még kíváncsiak ránk...

2009. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
62%
szerintem igenis fontos mert ahogy írtad "nem látjuk az előnyét a csatlakozásnak"ezért kellenek olyan emberek akik megfelelően képviselnék Magyarországot,mert akik most ott ülnek csak bólogatnak mindenre és nem lobbiznak értünk!vagy tovább feketítik a már amúgy is lerontott hírnevünket.nekem a jobbik a legszimpatikusabb jelenleg és nem vagyok sem náci sem hungarista sem gárdista csak egy egyszerű Magyar(félig Sváb)Állampolgár 28\F
2009. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
35%
Igen,olyan emberek kellenének akik megfelelően képviselnék Magyarországot!De könyörgöm ki az a becsületes ember,aki nem rabolja el a becsületestől a pénzt amiért megdolgozik?!És a kissebség?Ők miért nem dolgoznak?!Miért védik Őket?De aki vért izzad,hogy megéljen,attól mindent elvesznek!Ezért is volt jó amikor Kádár János volt a m.elnök,mert akkor mindenki dolgozott,nem volt ilyen ami most van!Hiszen mindenki tudja.Igazságtalanul mennek itt a dolgok nagyon!Csoda,hogy aki teheti elhagyja ezt az országot?!Ha tehetném,már rég nem lennék itt!
2009. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Annyi szűk agyú barom van itt ,,félek a jobbiktól"akkor válaszd a szarabbat .Aki azt képzeli ,hogy a Fidesz és az Mszp nem egy kapta fa az hülye. Ők már bizonyítottak és úgy látszik a külföldi érdekek fontosabb nekik ,mint mi.A nagy tapasztaltak akik azt állítják azért szavaznak a Zsideszre ,mert Ők már idősebbek ,közlöm hiába várjátok majd a szőlő ,fagy meg egyéb kárpótlásért a pénzt ,mert már nincs miből osztogatni.Remélem, nem kell majd nektek is elveszíteni az állásotokat ,hogy rájöjjetek a jobbik a jobbik

Jobbik Bács megye

2010. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

LMP


Jobbik-tól, Fidesz-től undorodom.

2010. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

előző

Legfőképpen attól az álszent keresztény maszlagtól, amit nyomatnak.

Jól megmondta OV-ról az ember anno a Tilos Rádióban, hogy egy álszent k.p.

2010. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!