Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a legújabb közvélemény kutatás szerint jelentősen visszaesett a Jobbik támogatottsága?

Figyelt kérdés

[link]


"Nem tudta kihasználni a Fidesz szavazóinak átmeneti elbizonytalanodását az MSZP. A kormánypárt nem erősödött, a Fidesz viszont az aktív szavazók körében újra 48 százalékon áll. A Fidesz erősödésének a Jobbik látta kárát, a párt maximális támogatottsága 20 százalékról 14 százalékra zuhant. Az MSZP-t szinte csak a nyugdíjasok támogatják, a középkorúak még a parlamentbe se szavaznák be."


2010. márc. 3. 18:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
nagyon helyes!
2010. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Természetesen hazudnak. Továbbá te cionista vagy, meg szabadkőműves, hogy egyátalán ilyet kérdezni mersz, és biztos te hamisítottad az ártatlan bárány Budaházy ellen a hangfelvételt, továbbá civilben szabadságharcosverő rendőr vagy.

Komolyra fordítva a szót, a jobbik reálisan egy 8-10 százalékos párt. Ennyit fognak kapni, nem többet.

2010. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
azt, h én is bármikor szerkesztek neked egy olyan diagrammot, amilyet csak szeretnél...
2010. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:

20-ról 14-re estek vissza? Mikor kerültek 20-ra? :D


Mellesleg egy ilyen közvélemény kutatásnál 1000 embert kérdeznek meg. Szerintem ahányszor megmérnék, annyiszor változna.

2010. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Lesz*rom. Mindig okozott meglepetést a szavazás a felmérésekhez képest. Most is kivárom az áprilist.
2010. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért kell okoskodni a közvélemény kutatásokkal, az EP választás előtt is 5%ra jósolták, 15 lett belőle.. és igen, ferdítenek, hazudnak, Budaházy pedig lehet, hogy terrorista, de az a hangfelvétel nem bizonyít semmit.

A rendőrök pedig tényleg ártatlanokat vertek, ez nem is vitatéma. Második válaszolónak gratulálok, annyi hülyeséget írt egy kommentben. Talán nem az RTLből kéne tájékozódni?

2010. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Churchill mondta: "csak annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam".


Az index nekem már jó régóta nem mérvadó semmilyen tekintetben.

És ez nem előítélet, hanem "utóítélet".

2010. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Lesz egy cigány balhé addig, tuti a bizonytalanok nagy része a Jobbikra voksol.
2010. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

Statisztikával mindent ki lehet mutatni.

Egy valós adat lesz, mégpedig április 11.

2010. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

"Lemondott a Jobbik bicskei elnöke, akit a Magyarok Nyilai-ügyben gyanúsítottak meg."



Na ennyit a Jobbikról. A Jobbik ugyanolyan szemét börtöntöltelék banda, mint az MSZP.

2010. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!