Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyomtatható politikai Világtér...

Nyomtatható politikai Világtérképet keresek! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Házi használatra szeretnék A4 méretű lapokból összeállítani jó minőségű térképet. Nem szükséges úthálózat, de a határok, stb igen. Nyelv angol vagy magyar.

Kerestem már de olyan amelyik nyomtatható verzió A4-ben, nem találtam. Ez tökéletesen megfelelne, nem szeretnék több ezret költeni rá. Ha esetleg más ötlet van, örülök annak is.



2012. febr. 19. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

De van egy ennél érdekesebb is: [link]

A World Atlas menü alatt találsz vaktérképeket is, ill. meg tudod jeleníteni az egyes hegységeket, országokat, folyókat stb. A térképet simán lemented (képként), aztán úgy nyomtatod, ahogy akarod. De nem egyszerűbb megvásárolni?

2012. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, a Google-n kezdtem. Ha találtam volna megfelelőt, nem kértem volna segítséget.

Még egyszer: olyat keresnék amelyiken az országhatárok, nagyobb városok, tengerek, tavak, folyók nevei rajta vannak. Magyarországot meg ne lehessen letakarni egy 20forintossal, olyan méretű legyen. A linkek között nem találtam megfelelőt.

Több ezer forint egy nagyobb térkép. Hobbira, azért, hogy gyermekeimnek megmutassak valamit megtenné az ingyenes térkép is. Mert van, csak meg kellene találni.

2012. febr. 27. 11:16
 3/3 A kérdező kommentje:
A segítséget a ZÖLD-el köszöntem!
2012. febr. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!