Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 1117 sz nyomtatványt honnan...

A 1117 sz nyomtatványt honnan lehet PDF vagy vmilyen más nyomtatható formátumban letölteni?

Figyelt kérdés

már próbáltam az Apeh oldaláról de ott ugye kellenek hozzá nyomtatványkitöltő progik...

próbálkoztam már mindegyikkel de nem akarja olvasni

adótöbblet visszaigényléséhez kellene..


2011. okt. 30. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Letöltöd-telepíted az abevjava-t, majd ugyanez a 1117-el is, kitöltöd a progival, ha van ügyfélkapud, beküldöd elektronikusan, ha nincs akkor kinyomtatod, és postázod.

Egy szerű program, nem foglal sok helyet a gépen, és jövőre is jól jön, az szja bevallásnál.

2011. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt nem azzal van a gond h nagy helyet foglal vagy bonyolult, hanem hogy nem akarja megnyitni ezért keresem vmilyen közvetlen nyomtatható formában...
2011. nov. 1. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod kinyomtatni, ill. letölteni, ha előtte letöltöd és feltelepíted a nyomtatványkitöltő keretprogramot (abevjava), a java programot, emrt anélkül nem működik a keretprogram és utánna a 17-es nyomtatványt. Ha mindez megvan, akkor a keretprogramot megnyitod és ott már meg is tudod nyimtni a nyomtaványt és ki tudod nyomtatni.


[link]


itt alul van, hogy a java-t honnan és hogy tudod letölteni


[link]


itt először az Ányk-ABEVjava-t töltsd le és telepítsd és utánna a 1117-t


Az is lehet, hoyg azért nem indul, mert a gépeden nem elég fejlett. Az első linknél le van az is írva föntebb, hogy mi kell ahhoz, hogy működjön rajta a program.

2011. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megvan már csak ott volt a probléma, hogy felraktam a keretprogramot, és a nyomtatványt is.

Csak ugye az én logikám szerint a ,,nyomtatvány megnyitása" ikonra mentem, mivel meg akartam nyitni a nyomtatványt, de ott nem írt semmit.

Mire harmadszori telepítésre jöttem rá, hogy az ,,új nyomtatvány"-ok ra kellett kattintani..:)

hát csupán ennyi miatt szívtam néhány órát

de azért köszönöm a segítségeket..:)

2011. nov. 3. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!