Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges ez? Magyarorszá...

Nem nevetséges ez? Magyarországon cenzor játszik szociáldemokratát, és volt Ávh-s gyerekek liberálist?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikre gondolsz? ÁVH-s nem játszhat semmit,mert már legalább 75-80 évesnek kellene lennie.
2012. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pető Iván, Bauer Tamás, Lendvai Ildikó, Pozsgay Imre....
2012. febr. 21. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
De, szerinted nem épp ők nevetnek rajtad és rajtam a legjobban? Szerintem ennél jobb poént nehéz megvalósitani..de ne aggódj, mindenkinek meglesz a maga jutalma.
2012. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Igazad van!

Igen is nevetséges...!

Egyetlen ok miatt lehetne nekik tán megbocsátani(ha nem követtek el bűnt.., ha nem csak szolgáltak..), ha a rendszerváltás után, nem a kommunista utódpártba ülnek be...! Én Bauer Tamást szoktam hallgatni...! Bauernek ORBÁN FÓBIÁJA van..! Amikor beszél, abból 90%-ban a Fideszt szapulja,pont ő, aki részese volt az előző rendszernek, és pont ő, aki SZDSZesként, összeállt azzal az MSZP-vel, akit a rendszerváltástól egészen 94-ig a legnagyobb kommunistaellenes párt volt...! Még mikor az MSZP volt kormányon, Bauer , akkor is állandóan Fideszezett, meg Orbánozott....!

2012. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!