Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekek, mi lesz itt?

Gyerekek, mi lesz itt?

Figyelt kérdés
Elment az IMF delegáció. Rendkívüli kormányülés! Mi a francról? Hogy újra jól lejárattuk Magyarországot! Meg, hogy csak jobb ha megcsapolják az MNB tartalékokat?
2011. dec. 16. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Hamarosan éhséglázadások!
2011. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Osztom!
2011. dec. 16. 17:30
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell megijedni. Ahogy a cigány mondta háború nem lesz, de lesz olyan béke harc. hogy kő kövön nem marad.
2011. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lesz itt, de hogy jó nem az tuti :S nagy balhék lesznek az EU-val. Azt fogja mondani, hogy jól van Magyarország kedves kormánya. Nem kérünk a marhaságaitoktól, de az eddigi befektetett IMF hiteleket azonnal kérjük vissza :S csak nehogy igazam legyen :S
2011. dec. 16. 17:33
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Elvileg Hódmezővásárhelyen Orbán leváltásáról tárgyaltak a fideszes képviselők? Hogy igaz-e, hát majd kiderül!
2011. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak kit tennének a helyére, mert sajnos nem túl sok jelölt lenne :S ha Fideszes lenne a következő jelölt, az is ugyanazt csinálná, mint Orbán.
2011. dec. 16. 17:35
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Mi lenne?Elment hát elment,nyilván nem akarnak itt karácsonyozni.Nincs rendkívüli kormányülés.

Kár rémhíreket terjeszteni.

2011. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Nincsenek ezek besz.rva.
2011. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

""A kérdező kommentje:


Csak kit tennének a helyére, mert sajnos nem túl sok jelölt lenne :S ha Fideszes lenne a következő jelölt, az is ugyanazt csinálná, mint Orbán.



Orbán másfél évéből az jönle, hogy a liberálisabb oldal erősebb a fideszen belül mint a nemzeti.

Hiszen sokkal fajsújosabb kérdésekben látszanal liberálisnak, és db számban is ez a meghatározó.


Én nem szeretem sem a fideszt sem Orbánt, és szeruntem ideje lenne ha leköszönnének, de talán még rosszabb lenne ha valami elvetemült liberális venné át az irányítást!

2011. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted orbánt érdekli ? ha nagyon súlyossá válna a helyzet ami nincs messze látva a kormánya vergődését,szerencsétlenkedését, tele van pénzel eléldegélne élete végéig annyi pénzből.
2011. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!