Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mit jelent Székelyföld...

Nektek mit jelent Székelyföld és Erdély, valamint mire lennétek képesek érte?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 21:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy egész ország gyávává, hitvánnyá, önző ostobává válik (valamitől, bármitől is...), de akad száz EMBER, akik tudnak-mernek küzdeni, áldozni, kiállni nem csak a közvetlen pereputtyért, de országért is - nos akkor ez az száz ember a Nemzet!...
2012. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

# 24/31


Bevonulnál? :) Az aztán dicső dolog, nem mondom, csak ahhoz hogy bevonulhass tenni is kell valamit. Nem tudom mennyire ismered a történelmet, de a videóban látható katonák nem nagyon harcoltak anno azokért a területekért, jött Hitler bácsi, Anschluss, első, majd második és végül harmadik bécsi döntés és aztán lehetett menni tapsolni az utcára. Amúgy én is szeretem az ilyen szép katonadalokat, csak azt nem ha valaki mindent gondolkodás nélkül bevesz, mert valami szimpatikus ember mondta.

2012. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
74%
3. bécsi döntés? És még te mondod, hogy ismered a történelmet. :D
2012. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
én csak azt szeretném hogy az erdélyi településeken magyar legyen minden mint székelyudvarhelyen ott még őrzik a székelységet
2012. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Szergej55 ***** válasza:
Semmit. Semmire.
2013. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!