Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg pihentek-e éjszakára és...

Meg pihentek-e éjszakára és befogadták-e ingyen az Éhségmenetet akik Budapestről-Miskolcra, majd Miskolcról-Budapestre gyalog tették meg a Kossuth tére vezető útjukat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom elképzelni hogy birhatták a nagy hideg ellenére gyalog meg tenni több km-t, 1 hét alatt a céljukig anélkül éjszaka megpihentek volna.

Elnézést ilyen kérdést tettem fel. Egyik menetelő jutott az eszembe Kossuth térnél annyira megfájdult a lába a sok gyaloglástól, fel sem tudott menni segitséggel sem a szinpadra elmodani a beszédjét ülve maradt a szinpad közelében.



2012. febr. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Befogadták őket menet közben és kaját is kaptak.
2012. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Valahol biztos megpihentek néha. Másrészt ez az "éhségmenet"-nek nevezett színi előadás egy jól megtervezett ellenzéki reklámfogás, semmi több. Az tény hogy vannak tényleg szegények az országban, de messze nem annyi, mint amennyit el akarnak velünk hitetni. Magyarországon mostanában divat lett sajnáltatni saját magad és mindenki szegénynek mondja magát, és a bruttó 200 fölött keresőket dívik legazdagozni. Mellesleg menet közben ajánlottak az embereknek munkát, de elutasították! Akkor miről beszélünk. Mindenkinél csak a kifogás van, amikor dolgozni kell. Én azt mondom, akinek derogál elvállalnia egy munkát 60-70 ezerért, az segélyt se kapjon!


Én magam is tapasztaltam azt, hogy sokan, ha akár egy kicsit is utazni kell, már nem vállalják a munkát! Vállalkozó vagyok, 3 hónapig kerestem munkaerőt, magyar viszonylatban nem is olyan rossz fizetést kínáltam, de 22 ember visszautasította, mert neki több kellene, meg messze van meg, stb. Az ilyenek ne tartsák a markukat segélyért.

2012. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mostanában divat lett sajnáltatni saját magad"


Mostanában? xD

2012. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
amúgy biztos nem fáztak legalábbis az én pofámról biztos leégett volna a bőr egy ilyen demagóg húzásban való részvételért
2012. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
jól mondja az első,amíg ekkora a luxuscikk használók száma addig nem beszélhetünk nagy szegénységről,autó,lcd tévé,monitor,internet is luxus
2012. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Elkeseredett emberek (teljesen fölösleges) demonstrációja volt, természetesen politikai hátszéllel megtámogatva.

Utolsó tájékoztatnál az általad felsorolt "luxuscikkek" használóinak számáról, és arról, hogy mely társadalmi rétegekből kerülnek ki?

Köszönöm.

2012. febr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!