Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszik egyenesen a...

Miért veszik egyenesen a személyük elleni támadásnak a dohányzók, hogy ha szól az ember, hogy éppen "ott" nem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy ez a kérdés fel sem merülne az emberben, hogy ha valóban nem kedvesen és tapintatosan említené és valóban jogos lenne az éppen dohányzók utána lévő hihetetlen trágár mocskolódása és fenyegetőzései.
2012. febr. 22. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenki fenyegetőzik és mocskolódik, ahogy nem mindenki kedvesen szól, ha esetleg nem veszi észre az ember, hogy ott nem lehet dohányozni ahol áll. Nem kell általánosítani. Vannak bunkó dohányzók és vannak bunkó nem dohányzók is..
2012. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Emberi bunkóság ellen nincs mit tenni.
2012. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 10inchhero ***** válasza:
hát én csak a kocsmai tiltást veszem "támadásnak"... de inkább bele se megyek, mert csak felk*rom magam... A többivel úgy ahogy egyetértek.
2012. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Akkor szólj nekik csak, ha téged zavar, hogy ott dohányzik ahol nem szabad. Én is baromságnak tartom ezt a dohányosok elleni ésszerűtlen támadást. Nem tudom miért építményekhez kell kötni a dohányzás tiltását. Miért nem lehetne mondjuk olyan törvényt hozni, hogy ott nem szabad dohányozni, ahol ez másokat zavar? Lehet, például, hogy az intézmény előtt nincs senki, de a bejárattól 6 méterre már van. Az épület előtt nem lehet bagózni, de ha arrébb áll egy csoport, mellettük már szabad. Nem baromság ez?

Azt sem tartom jogosnak, hogy nem lehet dohányzó kocsmát üzemeltetni. Ha ki lenne írva, hogy ez dohányzó hely, a nem dohányzó eldönthetné bemegy vagy nem. Gyerekként kezelik a dohányzó felnőtteket.

2012. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát a nemdohányzók kivétel nélkül rendkívül kedves emberek a dohányzók pedig mind egy állatok. Értem.
2012. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy olyan dohányos, aki mások iránt tapintattal van, még véletlenül sem gyújtana rá ott ahol másokat zavarhat vele... Van erre is megoldás, csak egy példa: megkérdezi, hogy rágyújthat-e.


Egyébként, ez nem a "magyar politika" téma szerintem.

2012. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!