Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ellened, mint magyar ember...

Ellened, mint magyar ember ellen induló támadásnak érezed Orbán-kormányt ért kritikákat?

Figyelt kérdés
A magyar nép megsértéseként értékelte Orbán Viktor a kormányát ért éles kritikákat, amelyek az Európai Parlament keddi ülésén hangzottak el.
2011. jan. 19. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Erre csak egy kérdést tennék fel, mindenki eldöntheti: Orbán Viktor kormánya=magyar nép?
2011. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem mivel, hogy Orbán Viktor kormánya nem a magyar embereket, a magyar emberek érdekeit képviseli, hanem önmagáét és Orbán Viktorét. A jelenlegi magyar kormány a magyar néptől idegen érdekeket képvisel.
2011. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Mivel ő engem nem képvisel, csak az ország 2/3 át, így nem érdekel. Amúgy nem tudom miért érdekle bárkit is, hogy mit mond az EU, én itt vagyok, dolgozok, és megélek úgy-ahogy. Nekem ennyi elég, nem hiszek az utópiákban.
2011. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Tipikus fideszes fogás! Ha az igazsággal szembesítik, akkor azt kiáltja, hogy megsértették a "népét".


Már a frakcióvezető Lázár János is ezt csinálta a hírhedt szoborügyével.


Akinek nem ugrana be ez a fideszes fogás:

Nem lett kész a hódmezővásárhelyi József Attila szoborkompozíció minden bronz része az átadási ünnepségre, ezért festett gipszplasztikával pótolták. Viszont amikor ezt valaki kimondta, akkor nem volt annyi vér a pucájában Lázár Jánosnak, hogy kiálljon az emberek elé és azt mondja "igen, a kivitelezés csúszott, de az ünnepséget nem akartuk elhalasztani", hanem minden fröcsögő nyállal hőzöngött, hogy "megsértették Hódmezővásárhelyt".

És hát "Ha per, úgymond, hadd legyen per!" Úgyhogy még pert is indított az ellen , aki kimondta, hogy meztelen a király.

(Igaz a bírósági tárgyalásra már el se ment, mert pontosan tudta, hogy hülyeséget csinált. - Ez is olyan tipikusan fideszes viselkedés.)


A kérdésre:

Engem ugyan meg nem sértettek!

Azzal hamarabb megsértenének, ha az EU-ban ráhagynának mindent a Kápát-medence géniuszára.

2011. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Okoska törp ***** válasza:
59%
Nem mert a kormányt kritizálták ami nem egyenlő a magyar néppel.
2011. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:20

Helyesbítek, a választásra jogosultak 52-53%-át. Pontosan nem tudom, hogy mennyit értek el.

2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BlackSword ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem érzem a személyem elleni támadásnak azokat a kritikákat, melyyel a külföld, és a belföld illeti ezt a hazaáruló kormányt... Kifejezetten egyet is értek azokkal, akik ilyet tesznek... Ragaszkodunk a demokráciánkhoz, és ezzel együtt az emberek rossz döntéseihez is... Ne akarják sem megmondani hogy mit tgyünk, és ne akarják felügyelni se azt... Nem kérünk sem az új zászlóból, sem az új alkotmányból, se az új kormányból...
2011. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

"Helyesbítek, a választásra jogosultak 52-53%-át"


Én is helyesbítenék, ez az 52-53% a Fideszre szavazók százalékos aránya a választáson ténylegesen részt vett választópolgárok között. Vagy valami ilyesmi.


Ez a "kétharmad" ez olyan kétmillió ember körül lehet. Ami azért még kerekítve sem kétharmad.

2011. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem, én örülnék, ha végre kivégeznék.
2011. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként meg épp a magyar népet elnyomó és kizsákmányoló nép és emberellenes kormány az akit a kritikát értek a nép érdekében.
2011. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!