Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tett értem a kormány,...

Mit tett értem a kormány, hogy ne rajtam kezdje a válság orvoslását?

Figyelt kérdés

[link]

„hozzájárult ahhoz, hogy a magyar emberek ma nem tüntetnek a kormány ellen, vagy ha igen, akkor csak mértéktartó és kis méretekben, mert ők is tudják, hogy a kormány mindent megtett annak érdekében, hogy ne rajtuk kezdje a válság orvoslását, hanem saját magán, a politikai eliten, utána pedig azokat a cégeket és erőközpontokat vonja be, amelyek jobban állnak, mint a magyar választópolgárok”.


2012. febr. 24. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincsenek tüntetések a kormány ellen,mert nincs aki megszervezze azokat. A Fidesz csak maga melletti tüntetéseket szervez. Lásd. Békemenet.

Orbán talán maga is elhiszi,amit mond. Neki valóban jobban megy,mint ezelőtt. Az ország népe pedig nem érdekli.

2012. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a politikusok azt hiszik, hogy az embereknek egyéb dolguk nincs, mint otthon ülni, aztán ha nem tetszik a kormány munkája, nosza menjünk ki tüntetni egyet? Hát kérdem én, kinek van kedve egész heti munka után a hétvégéket azzal tölteni, hogy nehéz táblákat cipelve felvonuljon?
2012. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag hencegnek is azzal, hogy a Fideszen kívül senki nem volt képes az elmúlt évtizedben megszervezni egy jó kis gyújtogatós, kirakattörő, tévészékházfoglaló utcai balhét.


Hencegnek azzal, hogy senki nem tud az utcára vinni akkora tömeget, ami számottevő lenne.


És csak hogy tudd, hányas a kabát: a kicsi és mértéktartó (tehát nem tarolja le egy primitív focihuligán banda a belvárost) nem tüntetés, hanem a szimpátia kifejezése a kormány mellett.


Gondolom, más országban nem szokták lefoglalni a komplett fővárost, tíz évre előre minden állami rendezvény előtt.


Szerintem már direkt heccelik a Zembereket március 15 előtt, ezek kifejezetten el akarják érni, hogy az utcán mutassuk meg, mennyire vagyunk elégedettek.

2012. febr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: "Itt mindenki k*b*sz*ttul elégedett mindennel" ennélfogva nincs is miért tüntetni,egy gyáva,mindenbe belenyugvó-beletörődő,ej ráérünk arra még mentalitású néptől mit vártok?
2012. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!