Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tartotok attól hogy mi lesz...

Tartotok attól hogy mi lesz ha a jobbik nyer a legközelebbi választásokon?

Figyelt kérdés
Mert én igen..!!
2012. márc. 2. 13:43
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
57%

Én nem, nyerni nem fognak.

Van szavazóbázisuk, tehát be fognak jutni, de nyerni nem fognak, az biztos.

2012. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
30%
Ha nyerni fognak az nem véletlenül lesz, azért lesz mert az előzők elcseszték a dolgokat (köztük a te pártod is bár nem tudom melyik az). Úgyhogy nyugodtan tartsál tőle!
2012. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tartok tőle, valószínűleg belehalni nem fog senki, de azért nem is örülnék neki. Mindenesetre az biztos, hogy a támogatottságuk meredeken esne a megválasztásuk után, miután rájönne a nép, hogy ők sem tudnak csodát művelni, nekik is meg van kötve a kezük.
2012. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 bumbi02 ***** válasza:
61%

Ha nyerni fognak az nem véletlenül lesz, azért lesz mert az előzők elcseszték a dolgokat (köztük a te pártod is bár nem tudom melyik az)



Gratulálok..még azt se tudod melyik a másik pártja de már biztos rossz..



Amúgy nem fog nyerni, így nem tartok tőle. De ha nyerne (maximum az lenne nekik nyerés h Fidesz-Jobbik kormány koalició) akkor az országunk megítélése még ennél is rosszabb lesz, ami a mai világban a valuta gyengeségét is maga után vonja, oda kerülne sok dilettáns a kormányhoz,aztán Vona félék lennének vezető pozicióba , semmilyen előzetes tapasztalattal, vagy végzettséggel ami egy ilyen poszthoz kell...


No meg nem ártana a Jobbiknak egy normális program se, a mostani mesekönyvük helyett...

2012. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
71%
Ha esetleg nyer a Jobbik, akkor én abban a pillanatban költözöm ki egy Nyugati országba, még mielőtt a sok turbómagyar lezáratja a határokat, meg nem akarom a sok szankció hatásait érezni amit a Jobbik okozna.
2012. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Én nem tartok tőle, valószínűleg belehalni nem fog senki,


Sok jobbikos azzal pedálozik hogy az egykori magyar területeket vissza kell foglalni mert az minket illet az a miénk. Szerinted ez mivel járna?

2012. márc. 2. 14:04
 7/54 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo?

Te melyik szavazotaborhoz tartozol?

En egyaltalan nem tartok a Jobbik parttol, bar en is egyetertek az egyik elottem hozzaszoloval, h sztem egy teljesen kifosztott, eladosodott orszagot kezbe venni egy dolog, de kihuzni a szarbol...A jobbik sem isteni csodakat fog muvelni, foleg h politikusokbol allnak.A politikusok pedig csak babok a nagyobb vezetok kezeben, akik nem magyarok, igy nem is all erdekukben Magyarorszag talpraallasa.Sot!Ebbol kiindulva nem felelem van bennem, szimpla kivancsisag, es egyebkent a REMENY hal meg utoljaraA jobbiknak pedig van egy ket pozitiv hozzaallasa a dolgokhoz szamomra.Pl. a magyarsagnak probaljak visszaadsni a buszkeseget, nemzeti ontudatat.De ha valaki mar elore tart egy parttol, nem hiszem h az en soraimtol fog mas belatasra terni.

udv.:

És amikor egyikőtök elbukik, a mögötte haladókért bukik el, hogy figyelmeztessen a kőre, melyben elbukott.

Igen, és azokért bukik el, akik előtte járnak; akik gyorsabbak voltak, és lábuk biztosabb, ám a követ el nem távolították.(Khalil Gibran)

2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Az eroszak pedig eroszakot szul,szoval az ilyen" szerzzuk vissza az elcsatolt teruleteket, mert az minket illet"eleg gyerekesen hangzik, felelotlen.1.A natohoz tartozunk.2.leepitett hadsereg.3.nincs biologiai fegyverunk,se atombombank.4.szerintem meg sokan emlekeznek a 3.vilaghaboru borzalmaira.stb. es igy sem tudjuk belakni az orszagot...folyamatosn csokkeno nepessegszam, nem baj!(ironia) tobb hely marad a zsidoknak es egyeb etnikumoknak.
2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Utolsó


Igen jól átlátod hogy ez mivel járna. Csak a sok baromja ezt már nem tudja vagy elfelejtette.

2012. márc. 2. 14:23
 10/54 anonim ***** válasza:
47%

A jobbik egy borzasztó párt.Körülbelül lezáratnák a határokat az idióta turbómagyarokkal.Na meg a túlzott vallásosság.... nem bírom szocializmust , kommunizmust de az egy jó dolog az atetizmus volt benne.Borzalmas turbó keresztény és turbó magyar párt.Körülbelül albániai életszínvonalat kapnánk hogyha ők kerülnének hatalomra.A TV-ben 1 csatorna lenne amin napi 3x Vona mond beszédet és az ő kávézását figyelhetnék az emberek.Totális diktatúrát építene ki.Ja nem lennének cigányok igen.....de mást semmit nem tudna csinálni....


ROSSZABB LENNE MINT A KÁDÁR ÉS A RÁKOSI RENDSZER EGYSZERRE!

2012. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!